Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MAgam alatt váom a fát, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MAgam alatt váom a fát, miért vagyok ekkora majom?

Figyelt kérdés

A barátnőmet egyfolytában megsiratom, mert nem tudom elfelejteni amúltját, azt, hogy neki volt másik barátja rajtam kívül illetve azt is hogy állandoan rá írogatott az egyetemi évfolyamtársaira(kettőre) és még amikor nem jöttünk össze csak elsőre taliztunk, akkor aznap volt pont a gólyabáljuk és nyert egy kávéskupont, és meg akarta hívni az évfolyamtársát kávézni, nem tudome zt lenyelni, igaz akkor még nem voltunk együtt, amikor ezt írta utána 4 nappal jöttünk össze


komolyan néha azt hiszem én valami skizofrén állat vagyok, aki belehal a féltékenységbe

de egyedül attől félek h elüldözöm magam mellől ezt a leányzót, ettől rettegek de egyszerűen hajta dolog nem bíroke llenálni neki ez egy nagyon rossz állapot, volt már valakinek ilyene? szívesen elbeszélgetnék lányokkal fiukkal erről, akár facebokon is.



u.i: anyai papám is ilyen féltékeny volt a feleségével kapcsolatban(szinte kikészítette a feleségét), és anyám is féltékeny alkat


2013. márc. 13. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
és aleányzó még egyszer sem csalt meg egy csókkal sem és nem is akar, egy szemüveges, szolid lányrol van szó
2013. márc. 13. 13:20
 2/9 Baccardi01 ***** válasza:
Hát ez tényleg nem jó, ez a beteges féltékenység, mert rá fog menni a kapcsolatotok. :/
2013. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mostantól bármit akarsz neki mondani,számolj előtte 10-ig és közben gondolj erre a kérdésre.
2013. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fospuska ***** válasza:
egy kis önbizalomfejlesztés rád férne. a legtöbb esetben az önbizalom hiánya miatt alakul ki a túlzott féltékenység,ez önállóan is könnyen kezelhető. ha viszont az erős birtoklási vágy a ludas,akkor jobb,ha megkéred a barátnődet (vagy aki legközelebb áll hozzád),hogy segítsen kilábalni belőle.
2013. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát birtoklási vágy az van bőven, pff tudnék erről mesélni, de van nekünk még egyéb is: kitöröltem a telefonjából egy csomó számot, fiukat lányokat vegysen, elkértem tőle a facebok jelszavát és folyton rajta lógok, mindig tudni akarom merre jár holvan és kivel
2013. márc. 13. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem neked orvoshoz kéne fordulnod, ez brutálisan beteges.


Azt már nem is mondom, hogy egyetlen ilyen húzás a páromtól, és komolyan elbeszélgetnék vele. Szóval irány a pszichológus, mert ez nem normális állapot...

2013. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fospuska ***** válasza:
nem szép dolog ez. elsőre megteszi,ha bocsánatot kérsz tőle. nem akkor, amikor megint megteszed (mert nem fogod és tartod is magad hozzá), hanem csak úgy spontán és megkéred,hogy segítsen megváltozni.
2013. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát akkor megkérem koszi atanácsot, de egyet tudok: ez az én sajátos féltékenységem roppant veszélyes és kényes dolog
2013. márc. 13. 14:16
 9/9 fospuska ***** válasza:
egen. mindkét felet gyilkolja a kapcsolatban. sok sikert!
2013. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!