Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csinálhattam ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálhattam ekkora hülyeséget? Most hogy fogom kibírni nélküle fél évig?

Figyelt kérdés

Ma délután elkövettem életem eddigi legnagyobb hibáját. Van egy lány, akibe olyan mértékig beleszerettem, hogy arra szavak sincsenek. Ő erről még semmit nem tud, mert eddig még nem nagyon beszélgettünk és most egy ideig nem is fogunk... Ma indult ugyanis egy fél éves nyelvtanfolyamra Franciaországba, és addig egyáltalán nem fogom látni. Ma viszont még ott volt a lehetőség, hogy utoljára beszélgessünk és elkísérjem a buszhoz, de én világotverő szerencsétlen ökör persze kihagytam! Amikor elindult a busszal, rögtön rájöttem, hogy mekkorát hibáztam, és legszívesebben akár gyalog is utánnamennék, csak hogy közöljem vele az érzéseimet. Szerintetek hogyan fogom mégis kibírni nélküle szeptemberig, ráadásul ezek után?? :'(

17/F, nagyon reménytelen helyzetben


2013. márc. 22. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ha eddig képtelen voltál beszélni vele, akkor eztán se fogsz. Tipikusan az az ember vagy, aki mindig fut a dolgok után, aztán amikor az orra elé ér elérhető közelségbe, akkor megtorpan.
2013. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Majd elmúlik idővel!!
2013. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felismerem magam benned, csak néhány évvel fiatalabb kiadásban. Ha ez vigasztal, még sok ilyenben lesz részed - ez tapasztalat.
2013. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hagyján, hogy ki kell bírnod fél évet, de lehet, hogy időközben rámozdul valami Jean-Pierre-re vagy fordítva. Találkoztam már ilyenekkel bőven hosszabb külföldi útjaim alatt, hogy olyan csajok csábultak el pár hónap alatt, akiket itthon várt a barátjuk.
2013. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyüsz nyüsz.
2013. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!