Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP! 18 éves barátom hihetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! 18 éves barátom hihetetlenül féltékeny? :/

Figyelt kérdés
Én is 18 vagyok, 1 éve vagyunk együtt, 1x szakítottunk, de újra összejöttünk és azóta betegesen félt, hogy újra elveszít. Minden nap elmondom neki hogy őt szeretem, és nagyon jó vele, soha nem csaltam meg, nyíltan tudunk beszélni mindenről, de mikor arról van szó, hogy a barátnőimmel beülünk koktélozni, egyből ki van akadva, meg van sértődve, hogy ne menjek. Szeretnék diszkóba is járni, de ő nem az a típus, de mégsem bízik meg bennem -pedig nem adtam rá soha okot - attól félt, hogy egy részeg felszed vagy fogalmam sincs. Sajnos csak hétvégente tudunk találkozni a suli miatt, de ilyenkor is meg van rám sértődve, mikor havonta 1x szeretnék elmenni barátnőkkel, mert nem akarom őket hanyagolni. Mit tegyek, hogy ne veszekedjünk?
2013. márc. 26. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Help help help!!!!!!! majd elmúlik de lehet h nem
2013. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hagyd el ...
2013. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy zöld szörnyeteg, aki megmérgezi a kapcsolatot.

Ettől szerintem szabadulni kell, amíg lehet.

2013. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen. Mondd meg neki, hogy ez zavar, és épp emiatt fog elveszíteni. Beszéld meg vele
2013. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erről nem csak Ő tehet. A vásár kettőn áll. Mindkettőtök hibája, ha féltékeny. Ha nem tetszik a helyzet és gyávák vagytok változtatni rajta akkor hagyd el és meg is oldódott
2013. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolso bocs de szakadtam rajtad xD
2013. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagyis ma 19:29 :D
2013. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

Ha annyira fél az újabb szakítástól, miért teszi pokollá az életedet? Bocs, ha te olyan hűdenagyon fontos vagy neki, akkor ne ő szabja már a feltételeket... Szerintem a féltékenysége nem hihetetlen, hanem a leghétköznapibb elmekórtani eset.

Hiába vagy csitri, egy nő tervezzen hosszú távra. Szeretnéd, hogy a gyereked is örökölje? Vagy csak magadat akarod még kínozni néhány évig? Esetleg szánalomból (közben meg ő basáskodjon fölötted)?

Amint tudod, add ki az útját, és még egyszer ne fogadd vissza. Ha öngyilkossággal fog fenyegetőzni, de ez az ő dolga, mivel már most sincs közötök egymáshoz. Hadd legyen fontosabb a te életed!

Két dologra pedig semmiképpen ne számíts: Nem fogja belátni, hogy ez betegség, ezért nem kezelteti magát,

továbbá nem fog apránként megváltozni. Ilyen marad, és punktum. Hagyd ott.

2013. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!