Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hihetetlenül féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hihetetlenül féltékeny. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden áldott nap meg kell mutatnom neki hogy facen kivel beszélgettem, meg telefonon is, azt hogy mit lájkolgatok....annyira kiborító...bennem a szálkát de magában a deszkát nem látja...szeretem őt,nagyon is..de az a legrosszabb tulajdonága amit én nem birok elviselni.mi legyen?

2013. jan. 7. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mit fogsz tenni fogalmam sincs. Én páros lábbal rúgnám ki, és megszakítanám a kapcsolatot vele.

A féltékenység idővel még jobban elfog hatalmasodni rajta, és akkor már sokkal nehezebb lesz menekülni.

Nem akarlak riogatni de ha valaki ennyire korlátozz az birtokolni akar és nem szeretni. MENEKÜLJ amíg nem késő

2013. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, akárhogy szereted, ettől hosszútávon csak kikészülsz, ez így nem kapcsolat bocs... Mert nics semmi bizalom.
2013. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem expasija is így kezdte. Fogalmunk sem volt, hogy mi tartja vele. "Szerencsére" egyszer kapott egy pofont, kivel voltál kérdés mellett (főnökével) így nővérem dobta. Ezeknek a kapcsolatoknak ez a vége. Vagy ha nem is fizikai, de lelki bántalmazás. Már most nem tudod elviselni, szerinted később mi lesz? Megszokod? Megakarod?
2013. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én otthagynám, mert ebben a kapcsolatban nincs bizalom, legalábbis ő nem bízik benned, márpedig szerintem ez alap dolog ha valóban szeret.

De mivel nagyon szereted, nem fogod otthagyni gondolom, viszont ennek véget kell vetni így ebben a formában. Szóval NE mutass meg neki semmit, mondd meg hogy nem tartozik rá, mert ez magánügy, gondolom te sem kutakodsz nála... nem a szolgája vagy a gyereke vagy hogy ellenőrizzen... legyél határozott. Ne hagyd hogy ilyen legyen. Persze okot se adj a féltékenykedésére, meg tudasd vele hogy szereted. Ha ez neki nem elég ahhoz hogy bízzon benned akkor én kétlem hogy szeret egyáltalán.

2013. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel... menekülj, amíg nem késő!


Ismerek olyan nőt, aki ha társaságban volt, nem nézhetett egy férfi szemébe sem.

Ha olyan ruhát vett fel, ami kicsit is dekoltált volt, a férje lecibálta róla.

Munkából hazajövet, miután átöltözött, a férje mindig megszagolta a bugyiját, nincs-e sperma szaga.


Ha most ilyen, ez később csak rosszabb lesz. Ha nem akarsz kalitkába zártan élni, úgy, hogy egy férfihoz sem szólhatsz hozzá (értsd úgy, hogy a dokid is csak nőnemű lehet), akkor még most lépj! Különben tönkre fogja tenni az életedet!

2013. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És miért a barátod? Mitöl fogadtad el ezt a szintü féltékenységet eddig? ("Szeretem" erre nem elfogadhato! Esetleg, ha betegesen szolgalány tipus vagy.)
2013. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem menekültem időben és tényleg késő volt. Sokáig zaklatott, fenyegetőzött. 2 Éven keresztül nem tudtam lélegezni, pedig már nem volt a barátom, aztán abbahagyta, lecseréltem a telefonsámaim és mail címeket is, egyedül lakhelyet nem, de azt mondtam neki, ha a közelembe mer jönni rendőrt hívtok. Nem mert, hála Istennek, bár előbb hagytam volna ott.

Azt hiszem, csatlakozom az előttem szólókhoz, hagyd ott, most, ez nem élet, nem vagy börtönben, szabad vagy. Ha otthagytad az lesz az első amit megérzel a levegőben és mindennek örülsz majd, szabad leszel.

2013. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiúként mondom, hogy menekülj. Van egy ilyen lányismerősöm, a féltékeny volt barátja az összes barátját elmarta tőle. Még a lányokat is.
2013. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez így nekem börtönnek hangzik nem kapcsolatnak, idővel nem csak beszámolási kötelezettséged lessz de le fogja korlátozni hogy kivel beszélhetsz és mit ez lessz a köv. lépcső. Vagy beszélsz vele hogy innentől kezdve hagy levegőt venni vagy szakíts vele. Nincs is kire féltékenynek lennie ez általános nála és ha ilyen szintű akkor komoly leki bajok vannak mögötte ezt azért vedd számításba ha komolyabban terveznél vele.
2013. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátom is féltékeny,bár nem kell megmutatnom neki,hogy kivel beszélgetek,ha akarja megtudja nézni,és úgy szint én is bármikor le tudom ellenőrizni! Én barátom tudja úgymond korrigálni,a féltékenységét,csak adott szitúban jön elő neki,mint pl tegnap is! Én megmondtam neki,hogy nincs oka féltékenykednie,nekem csak ő kell,meg mondtam ha nem tud leállni ezzel...nem lesz jó vége! Beszéltél már vele erről,hogy zavar a féltékenykedése?
2013. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!