Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan Tovább? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Tovább? Mit kellene tennem, tennünk?

Figyelt kérdés
Ha egy idő után a lány nem hadja ott a jelenlegi barátját, pedig már nm ugy szereti, és engem szeret ,akkor mit kellene tennem , hagyjam én ott a lányt ne foglakozzak vele ? Mert ha engem szeretne akkor ott hagyná? Mit tegyek !?
2013. márc. 26. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz más nőjével,gyökér...
2013. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű, de lehet igazad van ....
2013. márc. 26. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy nem szereti.. Akkor már logikus hogy veled lenne nem? Amúgy meg hagyd a csajt.. ha akar valamit csak akkor tegye ha már szingli.:D
2013. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ossze se jonnek olyan csajjal aki, velem csalja a jelenlegi parjat.. itt kezdodik, a masik meg, ahogy elottem irtak, ha teged szeretne mar veled lenne..


26F

2013. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kényszeriteni nem tudod. Ha a barátját szereti akkor vele marad. Ha téged szeret akkor talán szakit. Én nem tudom megmondani melyik!!

Beszélned kell vele. Ha van esélyed várj rá mig szingli lesz, ha nincs akkor hagyd.

2013. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele. Ha a pasijával marad, hagyd, keress mást!
2013. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!