Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, a barátommal több, mint 4 hónapja vagyunk együtt, ő is 19 éves. Érzem, hogy szeret, és én is nagyon szeretem őt, de mégsem vagyunk lelkileg egy hullámhosszon. Ezért borzasztóan egyedül érzem magam, mert úgy érzem nincs kivel megbeszélnem a gondjaimat. Ő szeretne támogatni, de nem érti, hogy ez nem abból áll, hogy nyugtatgat és viccelődik. Nekem társra, lelki támaszra volna szükségem, amiről ő "nem tudja" hogy mi az. Mikor megpróbáltam elmagyarázni, hogy mire vágyom, akkor is csak veszekedett velem.

Igazság szerint barátaim már évek óta nincsenek, egyszerűen képtelen vagyok haverságnál komolyan viszonyt kialakítani bárkivel is, pedig nagyon szeretnék. Nem tudom miért. Talán, mert az elmúlt években sokat költöztem... Nem tudom.

A szüleimmel egyáltalán nem állunk egymáshoz közel, anyagilag támogatnak, de semmi több. Mellesleg az ország másik felében élnek. Úgy érzem teljes mértékben egyedül maradtam minden problémámmal. Nincs kinek elmondanom, főleg nincs, aki támogatna.

Mikor a barátommal próbálok beszélgetni, ő is csak veszekszik velem, meg csapkod, így már meg sem próbálom...

Nem tudom, hogy másszak ki ebből. Egyetlen megoldásnak az öngyilkosságot látom... Persze, tudom, hogy hülyeség és nem fogom megtenni. De mikor összeomlok, nem látok semmi kiutat. Személyiségzavarom is van...


2013. márc. 24. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Öngyilkosság? Baromság! Csak egyetlen pasi létezik azon a környéken? Tedd lapátra ha ennyire bunkó!

F.

2013. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem teszem meg sosem... Tudom, hogy az lenne a legszánalmasabb dolog, amit tehetnék.

A srác pedig... Nem bunkó, csak borzasztóan más a felfogása. Nem olyan lelkis, nem olyan érzékeny, mint én... Nem is akar bántani, csak nem tudja, hogyan segítsen, mert nem ért meg. Pedig szeret.

2013. márc. 24. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátságot csak lánnyal tudsz kiépíteni, fiú-lány barátság nincsen. A párkapcsolat, nem tudja helyettesíteni a barátokat, és fordítva sem, ez két különböző dolog. Boldog párkapcsolat előfeltétele két boldog ember találkozása. Ha a párkapcsolat neked támaszkodásra kell akkor nem fog működni, mert vagy nem fogja megélni a problémáidat úgy ahogy te (ez van most) vagy ő is megtörik mert olyan problémákat hordoz amire ő nem tud megoldást találni. A problémád olyan jellegű hogy csak te tudod megoldani hiszed benned játszódik. Ha nem megy egyedül keress egy pszichológust! Az öngyilkosságra meg ne is gondolj, fogsz te még nagyon szép napokat élni, hidd el nekem kár lenne érted!

24F

2013. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!