Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viseljem el? mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el? mit kellene tennem hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
tiszta szomorú vagyok de boldog is egybe...szerelmes vagyok a barátomba de távkapcsolat van közöttünk és hetente rossz esetben 2 hetente talizunk.Sokat csalódtam életembe és talán ő az akibe megbízok,de ott az a de...mert mi van ha talál vkt aki közelebb van,aki jobb...mindig azt mondja nekem h élete értelme vok meg h nagyon szeret meg hiányzok neki meg minden nap hív..de félek h csalódok mert szeretem és mindig vele akarok lenni.:(annyira rossz mikor nincs velem és arra gondolok h lehet a volt nője próbálkozik pl és ő igent mond...ezekről is beszéltünk és mondta h ha nem szeretne nem lenne velem és h soha nem csalna meg mert nem az a fajta.Lehet csak bennem van 1 fajta félelem a csalódások miatt...nemtom..de nemtom mit csináljak:(Sokszor volt az h kis apróságok miatt felkaptam a vizet ami nekem persze nagy dolog,és ezért összevesztünk h bízzak meg benne mert utálja mikor ok nélkül vádolom.De hát messze van...fiatal..kitudja.nagyon szeretem,ő is engem állítása szerint a szülei is imádnak...de félek és nemtom h győzhetném le
2008. szept. 9. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben mindenkiben ott lenne a félsz. Ritkán találkoztok, ezért érzed így magad. Ha igazán szeret, akkor ennek az állapotnak meg kell szűnnie. Úgy értem találni kell megoldást arra, hogy többet legyetek együtt. Beszéljétek meg! Ha kifogásokat keres, akkor meggondolandó, hogy érdemes e folytatni, ill. tovább kínozni magad.
2008. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
´bocs de csak a felét olvastam el amit írtál... nem tudom minek sírdogálsz... ennél van sokkal rosszabb eset. pl én nem láttam a férjem ( akkor csak a barátom volt) 2 évig!!!! mert ö kanadában élt és én finnországban. és most együtt vagyunk és van egy babánk. csak annyit mondok ha szeretitek egymást, akkor nem ez a 2 hetes tali fog titeket elválasztani
2008. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt hivják konkurenciának, amit le kell győzni.
2008. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, tűrni kell a távolságot, és amint megtudjátok engedni magatoknak, összeköltöztök. A legjobb amit tehettek h mikor együtt lehettek, minden percet kihasználtok :-) Ha igazán megbízol benne, ne gondolkozz butaságokon, ha a távolság ellenére is melletted van, akkor biztos vagyok benne hogy nem vágyik más nőre, csak rád :-) Remélem jóra fordul a helyzetetek! Kitartás!
2008. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy érzem kezdek benne megbízni de mi van 1x úgy gondolja majd h úgysem tudom meg és megcsal...
2008. szept. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!