Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nelkul lehet parkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nelkul lehet parkapcsolat? A szeretet megvan. Mi a fontosabb?

Figyelt kérdés
A baratnom azt mondja mar nem szeret csak baratkent.Semmi rosszat nem tettem neki.2 eve tart a kapcsolatunk.Mind a ketten 30 felettiek.Vissza tudna meg belem szeretni?Hogy szerezhetnem vissza a szerelmet?Azt mondta jobb lenne befejezni,mert erzelem nelkul nem latja ertelmet.A szemembe nem tudja ezt mondani hogy nem szeret,csak smsben.
2009. szept. 17. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után a szerelem átalakul szeretetté. A házasságban is így van. Ha abban lennétek akkor mit tennél?
2009. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En a fiu vagyok ebben a kapcsolatban.Mindenkeppen vissza akarom ot kapni ugy ahogy van.Azt mondta szerelem nelkul nem erne semmit.Szerintem ez baromsag.Szeretet fontosabb.
2009. szept. 17. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad ráhagyni, hogy már nem szeret... Ki kell derítened, hogy ez tényleg így van-e vagy azt várja, hogy bizonyítsd neki az ellenkezőjét... Ha azt látja, hogy harc nélkül könnyen fel adod magatokat akkor csak erősíted benne azt az érzést, hogy tényleg legyen vége...
2009. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki es ezt o is nagyon jol tudja hogy az utolso csepp veremig harcolok erte hogy visszakapjam mert szeretem,es tudja hogy nem ezt erdemlem meg tle amit most tesz velem.Szoval azt mondjatok semmikep se adjam fel es adjam a tudtara mindig hogy harcolok,kuzdok erte?Es hoygan harcoljak?
2009. szept. 17. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi nem írtad oda, hogy te férfi vagy. A házasságban szerinted meddig van meg a szerelem? Ugyan is az átalakul szeretetté. Attól még nem kell szakítani vagy elválni. A szüleid még mindig szerelmesek ugyan úgy egymásba mikor ők egymásra találtak? Szerintem az anyukádat is megkérdezheted erről. Ő idősebb és bölcsebb is. Nem gáz ha ilyen kédést felteszel neki. Biztosan segít.
2009. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem o a legfontosabb es a legutolso NO az eletemben es o is ezt nagyon jol tudja.Szerintem is atalkul szeretette ami osszekot,ami sokkal fontosabb,erosebb.
2009. szept. 17. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Én attól félek, ha erőlteted, attól nem lesz jobb. Én az első párommal azért voltam együtt, mert rámerőltette magát. Meg is mondtam neki, hogy nem vagyok szerelmes belé. De nem érdekelte, szerint nem is fontos...Aztán szerelmes lettem 4 év múlva és mivel 30 évig kellett várnom a viszonzott szerelemre, nem tudtam rá nemet mondani. Mondjuk a nem szerelmes kapcsolatom amiatt már előtte megromlott, hogy elkezdett fizikailag bántalmazni. De amikor szerelmes lettem, nem bántott. Elengedett. Azt mondta, nem vagyok rab. És elhagytam őt. Szegényt. A szerelmemért. Mindig, örökké bántam volna, ha nem teszem meg. De látod, lassan a szerelmem kihűl irántam, és ilyenkor már nem tudom, megérte-e.

Az a lány, ha egyszer újra szerelmes lesz, biztosan el fog hagyni Téged. Ha Ő most 30 körül van, különösen nagy esély van rá. Ugyanis a nőknél is vankapuzárási pánik, amikor még egyszer újra akarnak boldogok lenni. És ez pont a 30 éves koruk körül van. Pontosan ugyanaz, ami nektek 40-50 felé.

2009. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de szerinted hogyan tudnam visszaszerezni?Mit tegyek?nem hiszem hogy semmit sem erez irantam,O is mondta nem tudna a szemembe mondani hogy mar nem szeret.En vissza akarom ot kapni nem erdekel mi az ara.Nekem csak o kell.Harcolnom kell erte.Az elso pasija harcolt erte es nekem ezt elmeselte,nem szerette a pasit de mivel harcolt erte utanna megszerette.
2009. szept. 17. 21:34
 9/11 A kérdező kommentje:
be akarom neki bizonyitani hoy gszeretem ot es emeg o is engem,harcolok erte,jol teszem?
2009. szept. 21. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól teszed,szinte ugyanebben a cipőben járok!30évesen,de nem adom fel,valahogy elkellene csavarni a fejüket,újra meghódítani,de valóban ne emlegesd neki,hogy ő csak szeretettel szeret,és ne is győzködd,hogy jó így is neked,mert nagyon kiszolgáltatottá válsz.Mondhatnám én is mit tegyünk?De én sem tudom elengedni,mert annyira nagyon szeretem,áá elmondani nemlehet.De mit csesztünk el?Hát tudom nemsokat segítettem,de szívből remélem mindkettőnknek összejön,mert átérzem maximálisan a problémád.Ha gondolod,nyugodtan írj privátba,hátha kitalálunk,valami jót.Hello.
2009. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!