Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közeledni próbál felém vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledni próbál felém vagy csak egyszerű haverság lehet?

Figyelt kérdés

Ugye elkezdődött az iskola. Jött új osztálytárs (csaj). Nem egészen új, mert ismerem már egy ideje a suliból. Tegnap gondolkoztam rajta, hogy rákérdezek, de inkább megvártam a mai napot. Lényegtelen, szóval a lényeg...:


Hogy is kezdődött.. pár napja már nem tudom, egyszer csak elkezdett közeledni hozzám, valahogy furcsán feltűnően. Órán ha össze akad a szemünk, akkor rám mosolyog aztán küld a levegőbe puszit :D Jött tegnap egy kis cetli órán, lényegében annyit írt, hogy szeretlek meg szívecske így: <3. :D Írt még mást is de az nem érdekes. Izé, gondoltam csak úgy viccből mer amúgy is szokott ott ölelgetni más srácokat (engem amúgy nem, mert nem vagyok olyan...). Mai nap, az érdekes volt, egyik órán az "életem szerelme" szöveg az bevágott, csak pislogtam meg mosolyogtamXD. Meg amúgy is szoktunk egymásra mosolyogni néha. Nem tűnik zárkózottnak. Most amit nem tudok érteni, hogy ez ilyen átlagos dolog lehet nála, vagy ez valami közeledés felém? :D Illetve bátyám is tetszett/tetszik neki, azért kételkedek. De szerintem róla le mondott, mert neki jó ideje van barátnője.

Pár napja órán barátnőjével beszélgettek én meg mögötte ültem és csak úgy véletlen hallottam egy olyat, hogy a nem tudom ki "az jó néz ki". Hmmm...

Amúgy engem kicsit zavar, hogyha egyáltalán közeledni próbál felém és közbe másokat ölelget.


Közeledni próbál felém vagy csak átlagos haverság szerintetek? :)


17/F Debrecen :)


2009. szept. 17. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de szerintem elég nagy ribanc. szóval ki az, akinek tényleg tetszik valaki, és puszikat dobál neki? ez mire jó? akkor odamegyek,és megmondom, szemtől-szembe. biztos tetszel neki, de szerintem ezt több fiúval is megcsinálja,hogy belezúgjanak. szerintem keress egy visszafogottabb lányt, annak kisebb az esélye,hogy átvágjon.
2009. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Izé.. Azért annyira nem érzem ribancnak. Habár...


Levelezni nem szokott órán az biztos. Senkivel, még barátnéjével se. Puszit meg nem szokott küldeni levegőbe senkinek. Meg minden órán többször szól nekem, még akkor is ha nem akar kérdezni vagy mondani semmit. Csak elkezd mosolyogni azt kész. :D Pontosítok, csak ölelget 1 másik srácot, de most mintha kicsit ő mintha háttérbe szorult volna. Vagy nem tudom... Most még jobban elbizonytalanodtam.

2009. szept. 17. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már életem szerelmezi( még ha viccel is),te is kérdezz rá,hogy nem járunk?:D csak ugy hogy meglásd,mit válaszol,vagy hogy reagál,persze ha csak barát akar lenni,te is mondhatod,hogy csak azért kérdezted meg( viccből),mert ő is puszikat küld,meg szerelmezik.Sztem kérdezz rá nyugodtan,amire akarsz,mert nem tudsz előtte beégni,még ha nem akar tőled semmit se,mert végülis ő viselkedik ien nevetségesen.Én ezt csinálnám :D

A másik srác meg..aról nem írtál bővebben,hogy az ki,egy haverja vagy kije?Én ismerek olyat,aki fiu -lány és barátok,ők is megölelik néha egymást.Monjduk akkor se mindig.írj róla még valamit.

2009. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közbe fülembe jutott, hogy van barátnője annak a srácnak...


Nem értem :S neeem értem én a lányokat

2009. szept. 18. 11:24
 5/6 A kérdező kommentje:

Amit reggel írtam azt kicsit fáradtan írtam. Szóval.. izé.


Nem viccelek, tényleg ezt mondta, nem hiszem hogy süket lennék. :D Rákérdezni nem nagyon merek, nem olyan a helyzet, hogy rá kérdezhessek. Talán esetleg ha legközelebb ha valami hasonlót mond, hogy életem szerelme, satöbbi, akkor rákérdezek, hogy "komoly vagy csak viccelsz? :D". Többre nincs merszem.


Másik srác szerintem nem sokat jelenthet neki, vagy nem tudom, de járni biztos nem járnak, mert annak a srácnak van barátnője.

2009. szept. 18. 20:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah vélemények?
2009. szept. 20. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!