Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tahóság ha semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tahóság ha semmibe veszem a haverságot? (A haverság nálam "rosszul áll a tőzsdén")

Figyelt kérdés

A tegnapi tűzijátékra kimentem én is egy közepes társasággal.Egyik lányismerősöm hozta a barátnőjét és bemutatta mindenkinek.Én az este folyamán közeledni kezdtem effelé az új lány felé.Jól elbeszélgettünk de amint mélyebb vizekre eveztem volna kitérő válaszokat adott hogy terelje a témát.Azaz nem úgy alakult a dolog ahogy szerettem vona.

Ma mondja nekem a lányismerősöm hogy ez a barátnője szívesen tartaná velem a haverságot.Erre én mondtam hogy a haversággal kb kitörölhetem a hátsóm....persze nagy eposzi döbbenet mire én indokoltam hogy haverokból van épp elég sőt több is mint kellene de nem sokra megy velük ez ember.Inkább lenne a haverjaim fel az ellenségem a másik fele viszont a szeretőm,már sokkal jobban érezném magam....hát nem osztották amit mondtam.Tán nincs ebben igazságtartalom?


2011. aug. 21. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem kissé zavaros. A haverjaid fele a szeretőd?? B*zi vagy? És mi a fene az az "eposzi döbbenet"?


na jó:

1. ha arra gondolsz, hogy egy barát többet ér egy havernál, ez igaz

2. szerintem ezt azért udvariasabban is meg lehet fogalmazni, mint te tetted

3. totálisan nem értem a csaj viselkedését, talán azért ajánlotta fel a haverságot, hogy ne legyen annyira rossz érzésed h lepattintott

2011. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a tahóság, hogy semmibe veszed, hanem ahogy elmondtad! Ha vetted volna a fáradságot, hogy szóban elmondd ott és akkor, amit ide leírtál a haverságról, egy kicsit kulturáltabban, már nagyon valószínű, hogy nem tartottak volna ordenáré tahónak!;D
2011. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én értelek, de gondolj a lány helyzetére lehet nincsenek barátai és szeretne több mindenkit megismerni
2011. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

most nem tudom szó szerint idézni a teljes beszélgetést maga a lényeg az volt hogy:a lányismerősöm full bomba hírnek próbálta ezt beadagolni milyen sokra becsül ez a barátnője hogy 1 nap alatt már a haverjának tekint.Vagyis hogy örüljek a fejemnek mert bírják az emberek a búrám lévén itt a példa..

Én lelohasztottam a hangulatot lévén hogy a haverság pláne egy fiú meg egy lány közt nem olyan hűde nagy dolog hogy hasra kelljen tőle esnem.Persze elhívhatja később is mit bánom én de nekem ez nem eredmény.Egy csajt nem azért "támadok le" hogy a haverja lehessek

2011. aug. 21. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!