Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsam meg ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsam meg ezzel a férfivel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok férjezett!


A párom messze dolgozik, iskolába járok és ott van egy pasi. Eléggé jóba lettünk, össze is akadtunk.

Csókolóztunk, smsezgettünk stb

Kb 2 hete van ez, talán annyi sem, nem tudom. Gondolkodtam és ez így nem mehet a végtelenségig, igen el csattant egy csók de nem müködhet tovább, és nem is lehet több, nem szeretném (ennél jobban) megcsalni a férjem.

Ma talákoztam a fickóval, lehet észre is vette ezt rajtam, amikor kibökte hogy ő bármikor felnyithatja apárom szemét hisz nincs az a csődör aki nem hinné el neki azt amit mond. Vettem a lapot hogy rám gondol, mondtam neki hogy törölje az smseket Isten ne adja lebuknék, hisz jövőhéten haza jöna párom és nem akarom hogy lebukjak alényeg az! Mit tehetek?? Hogy hagyjam abba hogy senkinek se ártsak. Hisz kaptam este egysmst hogy szeret és bárhogy döntök nem fog nekem ártani, viszont azt is mondta ma ha lefekszem vele rögtön törli az smst előttem.

Mit tegyek??


Előre közlöm hogy lehet bárminek elnevezni, rib@nc, kurv@ igen lehet az vagyok az ő szemükbe de sajnos ehhez hasonló botlás bárkivel megeshet!


2013. márc. 20. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

igen és ha ma lefekszel vele akkor tényleg megcsalod a férjed

nem veszed észre hogy ennek a pasinak csak erre kellesz?

2013. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Na na na, azért bárkivel nem... Ha tényleg ki akarod javítani valahogyan ezt a fiaskót, akkor nehogy lefeküdj vele! Fenyeget, alkudozni próbál... Mondd meg neki, hogy vége, nem akarsz tőle többé semmit, mert szereted a férjedet. (Az most nem fontos hogy valójában mit érzel a férjed iránt, neki ezt mondjad szerintem. Ha őt lerendezted akkor majd utána okoskodd ki, h mit érzel.)Egyetlen egyszer, határozottan mondd meg neki, hogy nem kívánod folytatni, aztán sarkon fordulsz és elmész. Ha sokáig beszélsz, akkor a végén még bemagyaráz neked valamit. Légy rövid és határozott. Az smsekkel nem tudsz mit csinálni, szerintem ne kérd, hogy törölje ki, mert nem is tudom, olyan visszásan is elsülhet a dolog. Mégis mivel tudnád rávenni, hogy törölje ki? Semmivel.

Szívből kívánom, hogy hozd helyre a dolgokat.

2013. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

"de sajnos ehhez hasonló botlás bárkivel megeshet!"


No, ez az, ami nem igaz...

2013. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bárkivel megeshet aki akarja...
2013. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 lába van a lónak mégis megbotlik.
2013. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kompromisszumos megoldaskent egy szopassal is beerne.

A pasi eleg jol manipulal teged, te meg meg el is gondolkodsz rajta, hogy bedolj neki.

2013. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondjak tarifat mennyiért töröm el a kezét?
2013. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!