Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem az ex barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az ex barátommal :S Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több mint 3 évet voltunk együtt,és kb.: 3 hónapja szakítottunk. Neki egyből lett barátnője,nekem nincs senkim. Habár nekem is lehetett volna,de nekem még vhogy nem kell senki. Az alatt a 3 hónap alatt nem találkoztunk,nem kerestem meg semmi ilyesmi. Pedig volt ugy h nagyon hiányzott,és alig bírtam meg állni h keressem. De vhogy vissza fogtam magam,mert ugy tudtam h tiszta szuper boldog párkapcsolatban él,és nem akartam bele avatkozni. Meg már volt olyan h szakítottunk,egy kis időre max: 1-2 hétre,és ő próbált tovább lépni,ugy h becsajozott,de én akkor közbe avatkoztam és vissza csábítottam őt. Ilyenkor egy kis ideig mindig minden jó volt,aztán kezdődtek elölről a viták.

Az elmult 3 napban azonban kisebb nagyobb időt töltöttünk kettesben,és ez bennem sok mindent elő hozott. Főleg h utolsó nap,le is feküdtünk. AnnyirDe olyan sok minden érzést elő hozott. Az se segít az egészen,h megtudtam h ő el van az uj csajjal,meg jóé meg vannak,de még mindig nagyon hiányzok neki és fontos vagyok,és m,ég mindig rengeteget jelentek neki. Nem kellett volna,de annyira jó volt h velem volt! És most semmit nem tudok tenni,h jó legyen. Ez titokban fog maradni. Ő nem fog most kilépni a kapcsolatából,én meg kezdhetek mindent előlről h elfelejtsem,pedig így se sikerült teljesen... :S semmire nem megyek azzal ha reménykedek h megjön az esze és szakít... Meg ő is csak olyanokat mond h "ki tudja mit hoz a jővő" " a sors utjai kifürkészhetetlenek" meg h " az idő majd mindent megold"

Szóval semmi esélyem arra h megint együtt lehessük. pedig mikor szakítottunk,akkor is szerettem,csak már nagyon sokat veszekedtünk minden kis apróság miatt és nem volt tul jó. Nem kellett volna szakítani,csak mit tudom én szünetelni egy kicsit... nagy hibát követtem el,és most h megint ugy voltunk együtt csak egyre jobban rá döbbentem h mekkora hülyeséget csináltam... és h milyen jó lenne ha megint együtt lehetnénk.

De nem reménykedhetek h szakítani fog a csajával,mert neki ilyen a tökéletes barátnő mint amilyen most van neki. Nem jár buliba,vissza fogott,és még pénzeli is őt :S

Teljesen magam alatt vagyok. nem tudom hogyan fogok kimászni ebből a gödörből... Kössz h ki irhattam magamból


2009. szept. 16. 18:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Biztos:)
2009. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!