Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem az ex barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az ex barátommal :S Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több mint 3 évet voltunk együtt,és kb.: 3 hónapja szakítottunk. Neki egyből lett barátnője,nekem nincs senkim. Habár nekem is lehetett volna,de nekem még vhogy nem kell senki. Az alatt a 3 hónap alatt nem találkoztunk,nem kerestem meg semmi ilyesmi. Pedig volt ugy h nagyon hiányzott,és alig bírtam meg állni h keressem. De vhogy vissza fogtam magam,mert ugy tudtam h tiszta szuper boldog párkapcsolatban él,és nem akartam bele avatkozni. Meg már volt olyan h szakítottunk,egy kis időre max: 1-2 hétre,és ő próbált tovább lépni,ugy h becsajozott,de én akkor közbe avatkoztam és vissza csábítottam őt. Ilyenkor egy kis ideig mindig minden jó volt,aztán kezdődtek elölről a viták.

Az elmult 3 napban azonban kisebb nagyobb időt töltöttünk kettesben,és ez bennem sok mindent elő hozott. Főleg h utolsó nap,le is feküdtünk. AnnyirDe olyan sok minden érzést elő hozott. Az se segít az egészen,h megtudtam h ő el van az uj csajjal,meg jóé meg vannak,de még mindig nagyon hiányzok neki és fontos vagyok,és m,ég mindig rengeteget jelentek neki. Nem kellett volna,de annyira jó volt h velem volt! És most semmit nem tudok tenni,h jó legyen. Ez titokban fog maradni. Ő nem fog most kilépni a kapcsolatából,én meg kezdhetek mindent előlről h elfelejtsem,pedig így se sikerült teljesen... :S semmire nem megyek azzal ha reménykedek h megjön az esze és szakít... Meg ő is csak olyanokat mond h "ki tudja mit hoz a jővő" " a sors utjai kifürkészhetetlenek" meg h " az idő majd mindent megold"

Szóval semmi esélyem arra h megint együtt lehessük. pedig mikor szakítottunk,akkor is szerettem,csak már nagyon sokat veszekedtünk minden kis apróság miatt és nem volt tul jó. Nem kellett volna szakítani,csak mit tudom én szünetelni egy kicsit... nagy hibát követtem el,és most h megint ugy voltunk együtt csak egyre jobban rá döbbentem h mekkora hülyeséget csináltam... és h milyen jó lenne ha megint együtt lehetnénk.

De nem reménykedhetek h szakítani fog a csajával,mert neki ilyen a tökéletes barátnő mint amilyen most van neki. Nem jár buliba,vissza fogott,és még pénzeli is őt :S

Teljesen magam alatt vagyok. nem tudom hogyan fogok kimászni ebből a gödörből... Kössz h ki irhattam magamból


2009. szept. 16. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Most feküdj le azzal aki még elötte volt, és ujra fiatalnak érezheted magad
2009. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De egy bunkó vagy!
2009. szept. 16. 19:03
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha elmondod a mostani csajának h megcsalta veled, akkor a csaj tuti dobja. Akkor lenne esélyed arra h visszaszerezd.


De sztem ami nem megy nem kell erőltetni, ismerkedj és lépj túl az egészen.

2009. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

sajnos az ilyen megesik. AMikor az ember szerelmes, könnyen hisz még abban h mindent újra lehet kezdeni. Jó jel, h beláttad h ennek már nincsen jövője. Nem az a megoldás h rögtön becsajozunk ha nem tudunk vmit megoldani. Meg sem próbált visszaszerezni téged, egyből másikat keresett a helyedre. Neki még ez az élet. Biztosan fatalok vagytok, és hidd el nekem még élnetek kell...tapasztalni, bulizni és megvalósítani önmagatokat. Ha már többször szüneteltetek, az azt jelenti h ennek nem lesz jó vége. És látod, nem is lett. ELkövetted azt a hibát h újra reménykedtél, de ez is egy lecke. Fogd fel úgy, h tanultál az esetből, és nem leszel a szeretője. Keress magadhoz illőt, aki nem a pénzre hajt, és aki nem csajozással orvosolja a problémát, hanem tényleg téged értékel és igyekszik a nézeteltéréseket megoldani. Hidd el, találsz ilyen fiút!

Most pedig sírd ki magad, vegyél egy nagy levegőt, mert minden nap egy új esély az igaz szerelemre. De NEM vele!

Kerüld el, és akárhogy is könyörög többet ne vedd figyelembe még barátként sem.

2009. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem akarom elmondani a csajnak,h mi volt...

mert:

1., ugyse hinne nekem,és én lennék a szemét kavarós ribi...

2. nem akarok bele avatkozni...

Hát mikor szaktottunk,akkor ő még könyörgött egy darabig h ne... de aztán egyik nap kérte h még folytassuk aztán 3 nap mulva már kapcsolatban volt iwiwen,és 2 nap mulva kiderült ki is az uj nő...

persze a csajjal már akkor elkezdett ismerkedni mikor még javában könyörgött...

Igy utolag bele gondolok nem tudom mit csinált volna ha megmondom rendben folytassuk... akkor is meg bántotta volna a csajt...

tudom h most azért se fog szakítani,mert a csajszí sok pénzt adott neki, és azért is parázna mert ha most szakít vele akkor hogyan adja vissza? csak olyan rossz,h mind a ketten nagyon fontosak vagyunk egymásnak,és most azok után ami történt köztünk,nem változik semmi...

és lehet h igy a jó...

olyan szavakkal dobálozik h még sokat kell változnunk amig meg tudnánk normálisan lenni egymással... Igaza van,de nem ugy h addig egy másik kapcsolatban éldegél... Én tényleg sokat változtam. Felismertem hol rontottam el dolgokat,és mit kellett volna másképp csinálnom h müködjön továbbra is kettőnk között minden. Ugyanis rengeteget gondolkoztam azon h mi vezetett ahoz h szakítsunk. nem csak azért,mert reménykedtem abba h egyszer talán összejövünk. hanem mert nem akartam elkövetni ugyanazokata hibákat ha esetleh lesz egy új kapcsolatom....


ez egy olyan helyzet,amiből nem lehet ugy kijönni h mindenkinek jó legyen

2009. szept. 16. 19:36
 6/21 anonim válasza:
Talán ne hülyítsd tovább a barátod... A srácot egyébként felejtsd el, mellette soha ne leszel boldog!
2009. szept. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én nem hűlyítem... de ugy érzem ebbe most belehalok :( Ha lépek,az is rossz és ha nem teszek semmmit,az is :(
2009. szept. 18. 07:08
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen cipőben, hidd el, ha bármilyen lépést is tennél, hogy visszaszerezd, sem lenne jobb, hiszen megorrolna rád. Így viszont "békénsen" tudtok egymás "közelében" élni, és nem kell elkerülnöd sem.

Szerintem -bár nehéz ezen túllépni- de próbáld meg. Neked sem jobb, hogy emészted magad olyan dolgon, amin nem lehet változtatni. De a jó a dologban, hogy lehetsz még olyan szerelmes, mint amikor vele voltál.

Én is megtettem ezt a szakaszt, és már sokkal jobb párkapcsolatban élek, mint eddig valaha.

Neked is sok sikert kívánok, éshogy találd meg az igazi boldogságok.


Puszi, egy hozzád hasonló lány

2009. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az a baj,h nagyon szeretem. Nekem nem kell más,mert az nem ő. És tudom h ő is szeret,de nem mer kilépni abból a kapcsolatából,mert a csajnak sok pénzzel tartozik,meg biztos nem akarná megbántani se... De így meg az án érzéseim vannak magastúl le tojva... :(

Tegnap megmondtam neki hén soha többet nem fogom keresni,azóta abban reménykedek h megjön az esze és megteszi a helyes lépést

2009. szept. 18. 10:34
 10/21 A kérdező kommentje:
ebbe belefogok pusztulni :S
2009. szept. 18. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!