Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem az egyik barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az egyik barátommal, nem is egyszer, de úgy hogy ő nem a pasim. De nem akar tartós kapcsolatot. Akkor csak kihasznált volna?

Figyelt kérdés

És elég sok barátommal így van h már-már annyira jóban vagyunk mint akármelyik eddigi barátaimmal(pasimmal).Jah, igen lány vagyok és többnyire fiú barátaim vannak:).Mindegyik már bepróbálkozott nálam, de én egy barátságot többnek tartok mint egy kapcsolatot.De ha mégis összejönnék ezzel a bizonyos fiúval, és szakitanánk, akkor a barátságunk teljesen tönkremenne.Meg persze, hog lefeküdtünk ez befolyásolja a kapcsolatunkat?De vele sokkal jobb volt a szex mint az eddigi össze pasimmal.És most nem igazán tudom, hogy mit csináljak.

Lány17


2008. nov. 25. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit összevissza a kérdés:)

KEzdem az elején: nem, férfi és nő között nincs barátság. HAmvas koromban én is azt hittem, h van, de nem, nincs.

Mielőtt ezen kiakadnál: azt írtad, mind bepróbálkozott. Úgy gondolom, akkor nem barátkozni akartak Veled.

A szex naná, hogy jobb volt, hiszem érzelmileg kötődsz hozzá, az ad egy pluszt a testiségben.

A kapcsolatotokat befolyásolta ez a leizon, figyeld meg, vagy magától értetődőnek veszi majd a szexet (hiszen barátok vagytok, miért ne csurranna-cseppenne időnként) vagy teljesen eltűnik az életedből, hiszen megkapta, amit akart.

Ezt csak abból gondolom, h azt írtad, nem akar komoly kapcsolatot. Akkor nincs más dolgod, mint hogy nem fekszel le többet se vele, sem más barátoddal.

2008. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia! én is ugyanebben a helyzetben vagyok.. lefeküdtem az egyik haverommal, akit én szerettem, viszont ő nem viszonozta az érzelmeimet.. Nekem többet jelentett, mint csupán csak szex, mert szerettem őt, viszont mivel ő nem érzett irántam semmit, így neki csak szex volt.. kb 3x történt meg ez a dolog, de észrevehető a kapcsolatunkon hogy valami megváltozott.. mind a ketten máshogy tekintünk már egymásra.. Az ő részéről kihasználás volt, mert kellett egy csaj, akivel csinálhatná és én pont ott voltam, és belementem.. lehet h nem kellett volna.. Nem tudom hogy nálatok ez hogy történt pontosan, de ha a pasi nem érez irántad semmit, akkor szerintem ez kihasználás volt.. Nem szép, ha vki olyat csinál, hogy azzal fekszik le, aki nem a párja.. viszont van benne vmi jó is:P de ez csak akkor jó, ha te is akarod, és csupán csak a szexet! Ha mindketten csak a szexet akarjátok, akkor nincs kihasználás, viszont ha te azért feküdtél le vele, hogy összejöjjetek, akkor az már kihasználásnak számít. Ez az én véleményem. sok sikert!
2008. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen, ez ismerős. Mi is teljesen máshogy vislekedünk egymással, de nem rossz értelemben..csak máshogy..azóta is ugyanugy ölelget, puszi stb. a barátnőm szerint csak "dugibarátok" vagyunk xDDD..hát nemtudom..hogy az mennyire gáz ha ugyanígy barátok maradunk, csak néha lefekszünk egymással?:D
2008. nov. 26. 14:46
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj..és igen..ezzel már énsi tisztában vagyok egy ideje h férfi és nő között nincs barátság..de mégis több fiú barátom van mint lány:D:D..és ezzel nem tudok mit csinálni:D..amúgy köszíí az eddigi válaszokat:P
2008. nov. 26. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen haverom és nálunk is más lett utána a kapcsolat, de sztem addig amíg neked sincs komoly és neki sincs senki addig nem gond ha párszor megismétlitek ha mindketten akarjátok és élvezitek.Csak nehogy abba a hibába ess, hogy beleszeretsz, mert ha te szereted és ő nem és netán neki lesz egy komoly kapcsolata akkor az neked nagyon fog fájni.Szóval, ha úgy érzed h ettől jobban fogsz hozzá kötődni mint kéne akkor szerintem ne csináld.
2008. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!