Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a volt barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a volt barátommal. Nagyot hibáztam ezzel?

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok, a volt barátom 27.

Kb. 4-5 hónapja szakítottunk, elég rövid kapcsolat volt, lelépett a volt csajával. Most újra beszélünk, és láttam rajta,hogy változott... Tegnap találkoztunk, és mivel ottalvós házibuliba voltunk,így egyszerűen nem tudtam magamnak parancsolni,és lefeküdtem vele..

Tudom nem lett volna szabad, ha nem lennék fülig szerelmes biztos nem mentem volna bele. De annyira hiányzott, és olyan boldog voltam,ha csak egy pillanatra is. Viszont nem beszéltünk meg semmit a továbbiakban. Gondoljátok nem fog ezért tisztelni? Tudom az is benne van a pakliban,hogy nem jelentkezik. Soha nem csinálok ilyet, de neki egyszerűen nem tudok ellenállni,és mindig a szívemre hallgatok,pedig lehet nem kellene. Gondoltam rá,hogy ráírok este msn-en és valahogy megbeszélem vele hogyan tovább. De nem gáz,hogy én kérdezem meg hogyan tovább? Nem akarom,hogy leessen neki mennyire oda vagyok érte.


2011. márc. 2. 16:25
 1/8 napietus ***** válasza:
nehogy megkérdezz bármit is! ez a dolog csak annyit jelentett, amennyi volt: nosztalgia, plusz az idő kellemes eltöltése. sztem Neked is helyén kéne kezelned, ha nem akarsz pofára esni...
2011. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mit csináljak? Nem tudom elfelejteni egyszerűen nem megy...
2011. márc. 2. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki, az csak szex volt és annyi, ha ő megkeres akkor beszélj vele normálisan, de ne feszegessed a továbbiakat, ha valamit akar majd elmondja ő. Én a helyedben fel sem mennék ma msn-re :)) ha ismer úgyis tudja, hogy ott leszel, hogy meglepődik ha nem leszel ott :) (feltéve ha keres). Olyan nincs, hogy nem tudsz parancsolni magadnak, olyan van, hogy nem akarsz. Kis nosztalgia nem árt, de ha egyszer már átvert akkor legyen már annyi tartás benned, hogy nem futsz utána.

Nem bántani akarlak, de gondolkozz reálisan. Sokkal jobban jársz ha keresel valaki mást. Foglald le magad mással, egyébbel, eszedbe se jusson, s ha eszedbejut akkor az is jusson eszedbe, hogy hogy érezted magad amikor visszament a volt barátnőjéhez, ezzel meg is oldódik a dolog. :)

2011. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
ami nem megy, azt gyakorolni kell. nem tehetsz mást. hacsak nem akarsz nő létedre könyörögni neki (bár eredménye annak sem lenne, csak kitennéd magad egy kényelmetlen helyzetnek).
2011. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt a szex megtörtént, beszéltünk róla mi lenne ha újrakezdenénk(persze ezt is msn-en). Ill. volt szó arról is mit rontottunk el anno, mit csinálnánk már másképp. De tudom,hogy nem fog keresni,ha én nem írok rá. Érzem. De ha ráírok,akkor mindig normálisan el lehet vele beszélgetni. Tegyük hozzá elég fura eset.
2011. márc. 2. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ő vert át akkor te nem keresed, minek pumpálni az egóját?? az ember sok mindent beszél msn-en. Ha meg tudod, hogy ő nem keres, ha te nem keresed, akkor válaszoltál is a kérdésedre, minek keresnél egy olyan embert aki nem érdeklődik utánad?
2011. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a srác egyszer összejött egy lánnyal, akit elhagyott teérted, aztán téged dobott a másik lány miatt, de most ismét lefeküdt veled, ezzel megcsalva a mostani barátnőjét?


Ezzel a disznóval én a padlót sem törölném fel, nem hogy még szerelmes legyek bele...

2011. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,most nincs barátnője. Már szakítottak.
2011. márc. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!