Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl lehetek valaha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehetek valaha teljesen valakin akivel az életem szerettem volna leélni? 21/N

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 19:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne róla lepörögnöd már. Ha valaki nem szeret viszont, azon nincs mit agyalni, ki kell irtanod az életedből, ki kell törölni-tiltani mindenhonnan. Fogadni mernék, hogy fb-on pl. folyton azt lesed, mikor van fenn, meg az adatlapját nézegeted. Kezdd azzal, hogy ezt befejezed és tudatosítsd magadban, hogy mégis mi a fenéért folyatod patakokban a könnyedet egy olyan után, aki szarba se vesz? Ez nem az ő hibája, ő egyszerűen nem szeret és kész. A szerelem pedig vagy jön vagy nem, ezt nem lehet kierőszakolni, ha valaki nem érzi. Neked meg kár ilyenre pazarolni az idődet, mert semmivel nem leszel azzal előrébb, ha olyasmin agyalsz, amin semmi értelme. Szedd össze magad, ha megteheted, vegyél pár új tuti ruhát, menj el a barátnőiddel bulizni, éld az életed és közben járj nyitott szemmel. Nagyon fiatal vagy még, a világ pedig tele van jobbnál-jobb fickókkal, hidd el. Amikor kezdtem túl lenni exemen és kezdtem észrevenni a pasikat újra magam körül, csak lestem, mekkora jó pasik vannak, akik nyomába se érnek a porbafingó exemnek.
2013. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lesni, csak tiltom és feloldom. :D Nem érdekel, hogy szarba se vesz. Beugrik mindig valami emlék... Próbálom lefoglalni magam, csak néha hanyatt vág a múlt. Jobbnál jobb fickók majd biztos engem akarnak ahogy ő is csak engem akart... :D Ismerkedem és nyitott vagyok, de... nehéz. Talán valahol még reménykedem, de ahányszor már megbántott lehet hagynám a fenébe. Viszont nem szeretnék csak azért mással lenni, mert vele nem lehetek.
2013. márc. 19. 20:36
 23/30 anonim válasza:

Nem tudom, tavaly volt egy 21 éves csaj aki majdhogynem hasonló problémát vázolt fel itt méghozzá elég sűrűn, egyre jobban felturmixolva. Az őrlődés eredménye az lett hogy "rákapott" az egy éjszakásokra. Mondjuk egy kicsit.

Hát reméljük neked könnyebb lesz az elengedés.

2013. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Ha már nem írogat ide akkor neki bevált az egyéni felejtő módszer. :D
2013. márc. 19. 20:53
 25/30 Antonius Caepio ***** válasza:

Szerintem nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy valakiről kinyilatkozd, hogy vele szeretnéd leélni az életed. Pláne úgy, hogy viszonzatlan szerelem volt.


Szóval a kérdésedre az a válasz, hogy igen, el tudod felejteni.

2013. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként ez hogy vele szeretted volna leélni az életedet, hát... a dolgok ismeretében elég irreálisan hangzik, hiszen gyakorlatilag alig ismerhetted, ha nem is voltatok együtt. Nem laktál vele együtt, semmiféle kézzelfogható tapasztalatod nincs a valós személyiségéről, rossz oldaláról. Ha majd egyszer úgy dob el valaki, hogy együtt is élsz vele, ismered a hibáit is és azokkal együtt is szereted, akkor majd mondhatsz ilyet, hogy vele szeretted volna leélni az életed. Viszont mivel ez a te esetedben baromira nincs így, kapj az agyadhoz és szard le végre ezt a fickót, mert ez kissé nevetséges így, bocsi.
2013. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én sem voltam együtt a sráccal, akibe fülig bele voltam szerelmesedve. De az ilyet érzi az ember.. Bár lehet, hogy a megérzései rosszak, de később be is bizonyosodott, hogy igazam lett volna, ha...

Sokat szenvedtem, sokszor és sokat sírtam miatta, és nagyon rosszul voltam évekig. Egyszerűen nem tudtam túltenni magam rajta.

Bár az én esetemben ő is akart volna engem, csak egyéb okok miatt ez nem lett kivitelezhető.

Most azt mondhatom, hogy egy nagyon jó barátságot ápolok vele, és - bár már nem nézek rá úgy, mint akkor, mert valahogy sikerült kiikatnom az agyamból őt - nem bántam meg, hogy akkor annyira belehabarodtam, ahogyan azt sem, hogy végül mégsem lett köztünk semmi. Ezek szép emlékek, és megpróbálok úgy emlékezni rájuk, de nem őrlöm magam a múlton. Így alakult, és jó, hogy így alakult. :)


Most van egy olyan barátom, aki megbecsül, aki feltétel nélkül szeret, és én is imádom őt. Össze sem tudnám hasonlítani őket, hogy most egyik a nyomába ér-e a másiknak, vagy sem, de nem is akarom őket hasonlítgatni. :) Boldog vagyok, és nekem ennyi bőven elég. :)

2013. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Szerintem meg te vagy nevetséges. Nagyon jól megismertem és minnél jobban ismertem annál jobban szerettem. Tudok a hibáiról és nem érdekelnek. Ne döntsd már el helyettem mi éreztem.

Fényképeket is töröltem mindenhonnan pár hónapja.

2013. márc. 20. 02:05
 29/30 A kérdező kommentje:
Meg kidobtam mindent ami rá emlékeztetett, bár néha a napfényről is ő jutott eszembe.
2013. márc. 20. 02:07
 30/30 Aladárkiss ***** válasza:
Persze, hogy túl fogsz jutni rajta. Próbáld meg magad lefoglalni, programokat tervezni, eljárni szórakozni stb. Lehet fogsz olyannal találkozni, aki überli akiért most még oda vagy és végén teljesen elfelejted.
2013. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!