Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves vagyok, nagyon vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, nagyon vágyom már a szerelemre. Van egy fiú, aki nagyon szimpatikus, hogyan jelezzek felé?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt normális srác, aki randizni hívott volna, nekem pedig csak ilyen "plátói szerelmek" jutottak ki. Most nagyon tetszik egy srác, 26 éves, nem volt még barátnője, amit furcsállok. Szerintem túl félénk vagy nem tudom, nem csúnya, átlagos, mint én. Viszont nagyon kedves. :)

Hogyan jelezhetném felé, hogy tetszik, anélkül, hogy túl nyomulós lennék?


2013. márc. 19. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne nyomulj! Ismerkedjetek meg, barátkozzatok, talán kialakul valami.
2013. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ahhoz meg keveset találkozunk...tesóm vőlegényének a baráti társaságában van. :-/
2013. márc. 19. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tesód szervezzen több ilyen baráti összejöveteleket, ahová őt is elhívja. onnantól meg úgyis alakul majd minden... :)
2013. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Baccardi01 ***** válasza:
100%
A tesód vőlegényétől kérd el a srác számát. Küldj neki egy sms-t, hogy szeretnél vele találkozni. Ez még egyáltalán nem nyomulás.
2013. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kezdj el ráírogatni FB-on, vagy ha nem fb-oztok akkor ha találkozol vele lépned kell, hogy nincs-e kedve veled jönni vásárolni, kéne egy férfiszem hogy áll rajtad ez meg az, próbálgass vmi fürdőruhákat mutasd meg neki xD ez egész jó ötlet

f19

2013. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!