Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hív a párom Istennőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív a párom Istennőnek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 01:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mer annak tart?!
2013. márc. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert az Isteneknek csak Istennő lehet a párjuk. Kasztok nem keveredhetnek.
2013. márc. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mi a helyzet a félistenekkel? azok hogyan keletkeznek? :-)
2013. márc. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 fospuska ***** válasza:
semmi jelentősége. ugyanaz,mint a drágám vagy a szépségem,csak ti csajok szeretitek, ha valamiért különlegesnek érezhetitek magatokat. ő meg úgy gondolja,ez jó lesz.
2013. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán egoista vagy,nem elég a Facebookon a sok félmeztelen kép,amit a sok idióta pasi lájkol és magasztal,most még itt is azt akarod mindenki hasra essen tőled,de utálom az ilyen csajokat,semmi nem elég nekik.
2013. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ivilicious ***** válasza:
engem akkor hív Istennőmnek,ha nyalizni akar :D:D:D
2013. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Aladárkiss ***** válasza:

Valaki cicának, mókusnak, manónak stb. hívja a párját téged istennőnek. Ez egy becenév amivel jópofa lesz tőle. Most tegyük fel Marikának hívnak. Melyik hangzik jól. Szeretlek Marika vagy szeretlek istennőm? Nyilván nekem kicsit sok már az istennőm de ember válogatja.


28/F

2013. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!