Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy mikor kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy mikor kell nemet mondani, hogy ne nőjön a fejemre a párom?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik kapcsolatom, ami azért fog tönkremenni, mert eleinte mindig mindenbe beleegyeztem, elnéztem, csak azt tekintettem, hogy neki hogy lenne jó. És amikor valami már annyira rossz nekem, hogy szóvá teszem, akkor persze a pasi fel van háborodva.


Ma például annyi történt, hogy megkértem a párom, ugyan menjen már el fürdeni. Tegnap este nem akart, mert fáradt volt, oké. Reggel mondta, hogy legyen ez ilyen ágybanfekvős-pihenős nap. Gondoltam, legyen egy jó napja, ágyba vittem neki a kávét, a kaját, összebújva filmeztünk. Azt tudtam, hogy este átmegy egy barátnőjéhez, és azt is, hogy előtte nyilván lefürdik. Szóval megkértem, hogy menjen már el korábban fürdeni (elég büdi volt már). Ezen berágott, elment fürdeni, de mindenbe belekötött. Hogy kint hagytam reggel a hajszárítóm (és mellette fürdött és párát csinált, úgyhogy nem tudta használni), hogy mosásnál az egyik nadrágja zsebéből nem szedtem ki a papírzsebkendőt (mindig kizsebelem a nadrágokat, mielőtt mosok, ennek ellenére előfordul, hogy valamelyik kimarad és nem veszem észre, ez tény, de hát csak az nem hibázik, aki nem dolgozik), és hogy ő tart el (most nincs munkám, én felajánlottam, hogy amíg pályázgatok, hazaköltözöm a szüleimhez, de arra nemet mondott, mert nem akar távkapcsolatot, szóval nem arról van szó, hogy ráakaszkodtam volna, pont ezt akartam elkerülni), meg úgy egyáltalán minden.

Én tényleg nagyon igyekszem, hogy minden rendben legyen, amióta itthon ülök, ő két szalmaszálat nem tett keresztbe, amivel nincs is semmi bajom, ő dolgozik, én sajna ráérek. De kezdek depresszióba csúszni, még egy interjúra se hívtak be, rettenetes érzés. És akkor tőle is ezt kapom. Amiatt is szekál mostanában, hogy nem vagyok jókedvű. De hát mitől legyek? Értéktelennek érzem magam.


Azt már meg se merem említeni, hogy amióta együtt vagyunk,közös programunk gyakorlatilag nem volt, több mint fél év alatt egyetlenegyszer mentünk el étterembe, és egyszer koncertre, de azt én szerveztem. Ennyi. Szívem szerint szólnék, hogy csináljunk már valamit, de biztosan abból is balhé lenne. Persze az ismerőseivel szinte minden nap találkozik legalább egy ebéd erejéig...

A legjobb, hogy láttam amikor beszéltek a csajjal, aki mondta hogy nyolcig ér csak rá. Amikor elindult, megkérdeztem hogy mikor jön, erre azt mondta, nem tudja, majd.


Mivel már nem ez az első kapcsolatom, ami így alakul, kezdek arra gyanakodni, hogy én csinálok valamit rosszul. De mit? És hogy csinálhatnám jobban? Annyira szeretnék egy olyan "igazi" kapcsolatot, ahol sétálunk, találkozunk a barátainkkal, eljárunk szórakozni, stb., nem az a maximum program, hogy itthon filmet nézünk...


2013. márc. 17. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan valakit akivel ezt megteheted
2013. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapsz majd egy sms a belügyminisztériumból hogy NEM.
2013. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik haver mondta egyszer, amin jót röhögtünk aztán tényleg így van.. na szóval, amit mondott:


"Annyi hülyével vagyunk körbe véve, hogy a végén már magunkban keressük a hibát".


Figyelj, az emberek 99% HÜLYE, nem nehéz idiótát kifogni, többször egymás után.


Nekem még komoly kapcsolatom nem volt, olyan kis ribiket fogtam ki, hogy menekültem. Valaki időben menekül valaki nem. Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók. Vigyázni kell kivel adod össze magad.


Menekülj.

2013. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt mondod, kezdettől fogva ilyen. Magyarán összejöttél valakivel, aki nem felel meg az igényeidnek.


Most fogj szépen papírt, ceruzát, írd össze, hogy mit vársz el egy pasitól, egy kapcsolattól - és olyat keress, aki ennek megfelel, ne menj bele kompromisszumokba, mert jelenleg olyan tulajdonságokat hiányolsz a barátodban, amik már az elején sem voltak meg!

2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hanariko ***** válasza:
Nincs semmi bonyolult ebben (mármint abban hogy mire mondj nemet) Amit te nem szeretnél, arra mondj nemet. Kompromisszumokat lehet kötni, de nem egyoldalút. (bár az már nem is kompromisszum)
2013. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 5: A kompromisszum mindig egyoldalú. :) Ami nem egyoldalú, az a konszenzus. A kompromisszumban mindig van "vesztes" fél, aki enged, és ha valaki túl sokat enged, akkor pont olyan helyzetbe kerül, mint a kérdező.
2013. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!