Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csapkodja a kolléganői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csapkodja a kolléganői fenekét a párom?

Figyelt kérdés

A párom mondta őszintén és viccelődve,hogy néha néha ráhúz egyet a kolléganői fenekére. Kérdeztem miért teszi azt mondta,nem tudja, néha jólesik neki csak úgy poénból. Mondtam neki,hogy rosszul esik,azóta nem tudom csinálta e. egyébként szeret meg imád csak hát....


Szerintetek ez mit jelent neki?


2013. márc. 18. 16:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen férfiak, akik annyira közvetlenek, hogy túlzásba is viszik azt... ez nem biztos, hogy jelent bármit is, de az biztos, hogy én nem bírnám elviselni...

Volt egy ilyen pasim, egy tanár és állandóan flörtölgetett a diáklányokkal, kiránduláson masszírozta az egyiket, mert állítása szerint nagyon jó barátok (akkor még nem voltunk együtt, de szerintem ez akkor se elfogadható)... teljesen kivoltam, vége is lett a kapcsolatnak.

2013. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
lehet,hogy bejön neki a kolléga nője/női..lehet hogy csak tényleg azért amiért mondta,hogy vicc..bár ezt nehéz elhinni! csábítsd el valamivel,hogy ne kelljen más nőkön "kiélnie" magát!
2013. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt,ezt még a kapcsolatunk elején csinálta. én előttem pedig soha nem volt közte meg a lányok közt semmi...csak munkatársak voltak de jó kapcsolatban.
2013. márc. 18. 16:49
 4/20 anonim ***** válasza:
most már nem csinálja? mert ha nem akkor nincsen gond nem? :D
2013. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
En nokent el nem fogadnam egy pasitol sem hogy a seggemre csapjon....kapna is egyet a laba koze az biztos....(akar van parom akar nincs) szoval nem ertem a kolleganoit......ez sztem megalazo egy nonek, mar csaptak a seggemre idegenek, eleg szar, es ugy hogy semmi kihivo nem volt rajtam, csak reszeg barom volt, de igy is szarul ereztem magam.....szoval 1. Nem ertem sem a noket sem parodat2. Baratomnak eszebe nem jutna ilyet csinalni soha 3. Sztem ne hagyd, en sem hagynam....
2013. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
már nem csinálja(tudtommal) de ahol dolgoznak ott a főnökeikkel is ilyen baráti a viszony, ezért gondolom,hogy csak jópofaságból csinálta
2013. márc. 18. 16:54
 7/20 anonim ***** válasza:
Milyen paraszt csapkodja a kolléganői seggét?!
2013. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez flörtölés mert utána tuti egymásra mosolyognak.

Vagy ezt a jóbarátokból vette?:D

A Chandler-nek a főnöke csinálta ezt.:)


Amúgy meg biztos csinálja még,csak már nem mondja el.

2013. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igazából azt kellene,hogy megkérdezzem a csajt, de az meg vér ciki nem?
2013. márc. 18. 17:01
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát csak egy kicsit.:D

De most ő mit mondana?

Hogy ja bocsi flörtölünk meg ilyenek?

És utána még lehet be is számol a párodnak aztán meg vitázni fogtok.:/

2013. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!