Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csapkodja a kolléganői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csapkodja a kolléganői fenekét a párom?

Figyelt kérdés

A párom mondta őszintén és viccelődve,hogy néha néha ráhúz egyet a kolléganői fenekére. Kérdeztem miért teszi azt mondta,nem tudja, néha jólesik neki csak úgy poénból. Mondtam neki,hogy rosszul esik,azóta nem tudom csinálta e. egyébként szeret meg imád csak hát....


Szerintetek ez mit jelent neki?


2013. márc. 18. 16:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert azt képzeli, hogy ő Báthory Gábor fejedelem. Pedig csak egy paraszt:(
2013. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
amúgy jó viszonyban vagyok a csajjal neki is van barátja és állítása szerint az én párom velem tervezi a jövőjét és,hogy én vagyok neki az igazi........
2013. márc. 18. 17:06
 13/20 anonim ***** válasza:
Jézusom! Hány éves vagy??????
2013. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés
2013. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
22..miért?
2013. márc. 18. 17:07
 16/20 anonim ***** válasza:

Mások állításából tudod meg, h a barátod veled képzeli el a jövőjét, miközben az ezek, és mások fenekét csapkodja???

Ezért! :(

2013. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Na ja...

Ismét egy példa az őszinte és kommunikációtól túlfűtött kapcsolatra...:/

2013. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nem mások állításából: másoktól is!!! köztük a barátomtól aki már eljegyzett. csak volt ez a fenék csapkodós dolog és gondoltam megkérdezem tőletek,főleg a pasiktól,hogy tényleg jelenthet-e számára csak viccet e ehlyett leparasztozzátok....nem sokat segítettetek de mindegy.
2013. márc. 18. 17:14
 19/20 anonim ***** válasza:
Lehet h összeilletek, mert egy normális pali nem csapdos kolleganöi fenekeket, egy normális nő meg ha megtudja, egy utolsó ultimátumot ad vagy azt se.
2013. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe meg őt úgy megcsapkodnám,hogy leesne a feje
2013. márc. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!