Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Barátnőm fenekét csapkodja az...

Barátnőm fenekét csapkodja az osztálytársa!?

Figyelt kérdés

Ezt nekem ma mesélte, és sajnos nem az első eset. Volt már rá régebben is példa. Ma 3x csapott rá barátnőm fenekére a srác és nem tudom mit tegyek. Nem egy suliba járunk ezért gondoltam hogy írok egy levelet az osztálytársának de bnőm nem akarja mert az neki lenne ciki amit részben megértek, de a srác más csajjal is ezt csinálja. Barátnőm persze nem pofozza meg mert már nem tudom mióta ilye n tapló a "gyerek". Focizik és gondolom azért gondolja h mindent megtehet. Arra is gondoltam h megverem de az nem én stílusom és nem akarok belőle bajt, de ezen ma nagyon ideges lettem. A kérdésem, hogy ti mit tennétek a helyemben? Idén fogunk éretségizni mind a ketten.


A hibákért elnézést csak telefonról írtam.


2013. márc. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben semmit. A barátnődnek és a többi lánynak kell egy jól irányzott alsótesti rúgást elhelyezni a srácon , élből, visszafordulással.
2013. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a barátnődnek kell elintézni, nem neked.

Neki és a többi lánynak kellene helyrerakni a srácot.

2013. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak nagyon dühítö a dolog hogy nem tudok semmit tenni mert vagy barátnőmnek "ártok" vagy inkább annak az idiótának. Igaz nincs sok hátra már a suliból és nem sűrűn van ez, de nagyon idegesítő.
2013. márc. 8. 22:08
 4/6 anonim válasza:
A barátnődet is minősíti ez:/ Én nem hagyom,hogy idáig fajuljon a helyzet..
2013. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom :s te mit tennél a helyemben?
2013. márc. 8. 22:27
 6/6 mustafa33 ***** válasza:

A "barátnőm persze nem pofozza meg..."

Miért persze és miért nem?

(most ez milyen minőségben barátnő? L+L klasszikus, L+L modern más, F+L csak barát, F+L "barátnő" ?) mert ha az utóbbi, akkor TE csapkodd meg az ő pofáját, ne levelet írj mert a haverjaival körbe röhög.

2013. márc. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!