Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori ez a szituáció?

Figyelt kérdés
Valaki teljesen oda van a másikért és ezt ő tudja is. Ennek ellenére csak barátságot akar. Eltelik pár év és azon kapja magát, hogy fordult a kocka és ő vágyik arra a bizonyos személyre aki anno annyira oda volt érte. Ilyen csak a mesékben van? Gyakorlatilag ez az utolsó kis álomkép amibe bele tudom magam ringatni. Még magamnak se merem bevallani, hogy nem kér belőlem, mert összetörnék.
2013. márc. 19. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
mint a fehér holló
2013. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyakori de kapcsolat már sosem lett egyikből sem...legalábbis nem hallottam ilyenről
2013. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

elképzelhető, az élet mindig olyat ptodukál ami még nem volt, de én szeretek a realitás talaján lenni

ha Neked így jobb, tegyed N

2013. márc. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most egyébként úgy érzem, hogy kivárnám azt a pillanatot, mikor ő jön először oda hozzám. Ha tudnám, hogy biztosan eljön akár évtizedekig is. A francba már ezzel a hülye szerelemmel! Mindent bevetettem. Egy ideje nem találkozunk, nem beszélünk, nem nézem a képeit még is olyan élénken él bennem, minden őt juttatja eszembe.
2013. márc. 19. 00:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jobb, én is azt hittem, hogy engem semmi ilyesmi nem rendíthet meg, erre tessék... Még vagyok bolondulva.
2013. márc. 19. 00:20
 6/10 anonim ***** válasza:
pár év alatt ha tehetséges vagy,lehetsz híresség,elismert sportoló,menő bróker,tehát ugrásszerűen megnőhet a társadalmi értéked és így a vonzalmi értéked,ami gyakorlatilag minden akadályt elsöpörhet.
2013. márc. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*tehát értéket kell demonstrálnod.

ez működik ide is,meg ha szakítasz és nem kér belőled a nő,de te akarod,akkor is.

2013. márc. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok :) a második válaszod saJnos nem értem.
2013. márc. 19. 01:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gyakori,de előfordul néha
2013. márc. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de nagyon ritka.
2013. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!