Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szituáció-, vagy társfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szituáció-, vagy társfüggő helyzetek?

Figyelt kérdés

A páromnak volt egy rossz, viszont sokáig tartó kapcsolata. Ezzel párhuzamosan felmelegítette a volt középiskolás szerelmével azt a bizonyos "káposztát".

A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy az ilyen hozzáállás csak szituációfüggő? Ha rendben van a mi kapcsolatunk, akkor nem tesz ilyet?

Ez azért érdekel, mert tőlem mindig távol állt az ilyen "problémamegoldás". Ha valami nem működött, nem sírtam egy harmadik ember vállán, hanem leléptem. Persze, nem az első körben, nem az első gondnál.


2012. dec. 6. 14:22
 1/2 Captain Oki válasza:

Szerintem ha megkap otthon mindent nem megy a szomszédba "káposztáért". A ti hozzáállásotokkal lehet majd probléma.

Észreveszed-e egyáltalán, hogy van valami probléma amit meg kéne oldani, valamint akarod-e megoldani és lesz-e kitartásod, hogy végigcsináld, vagy lelépsz megint. A párod oldaláról meg az a baj, hogy aki egyszer megtette, csak idő kérdése, hogy mikor fogja újra megtenni. Lehet, hogy neki már bevált a "melegítős" megoldás.

2012. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

Azzal nem szokott gond lenni, hogy a problémákat észreveszem-e. Alap, hogy ha valami nem jó, akkor leülünk és megbeszéljük, megpróbáljuk megoldani.

2012. dec. 6. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!