Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi otthonülős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi otthonülős, attól még találhat magának párt?

Figyelt kérdés

Engem feszélyez a tömeg, ezért nem szeretem a bulikat, koncerteket meg az ilyen közösségi ö9sszejöveteleket. Csak ritkán megyek el valahova, ettől is különleges számomra. Ha egész nap pl. bulizom, embereket között vagyok - attól függetlenül, hogy jó szövegem van és általában bírnak - , de tömegben mindig depressziós leszek. Szóval antiszoci vagyok alapból, nem tehetek róla, hiába próbálom az vagyok.

Szeretem a munkámat, szeretek sportolni, tudok főzni, szeretem a filmeket, de NEM szeretek túlzottan pörögni, kimozdulni. Nem vagyok lúzer, mármint kinézetre és stílusra, egyszerűen nem vagyok pörgős. Ahogy megfigyeltem a nők jelentős része nem akar otthonülős férfit magának.

Milyen esélyeim maradtak egy tartós, komoly párkapcsolatra?


24/f


2013. márc. 18. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

hát pedig sok ilyen csaj van, nem tudom ezt miből szűrted le, nekem mindegyik gyerekem ilyen, sőt a lányok barátnői is azok

szóval persze találhat N

2013. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden zsáknak van foltja.
2013. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!