Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről akik eltartottak?

Figyelt kérdés
Akik nem törődnek a jövőjükkel csak a mának élnek,nem érzik jól magukat ilyen helyzetben de képtelenek változtatni mert kényelmesebb ez a fajta élet.De mellette szerelmesek,tehát nem számításból választották az adott férfit.
2013. márc. 17. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én mellette szerelmes is vagyok,nem kell irigykedni
2013. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

undorító

Na de ez van.

2013. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel másnak a magánélete, téged se érdekeljen.
2013. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én naív dolognak tartom, mert ha egyszer koppan egy ilyen nő, akkor hatalmasat koppan.
2013. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk! A lényeg hogy boldogítsa egymást a pár. Amíg boldogok, nem ítélkezem.
2013. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4! igaza van N
2013. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ASOT ***** válasza:

Nem érdekelnek az ilyen nők ennyi. Max csak szexre.

Amúgy meg a pasi döntött úgy hogy eltartja..

Ha neki jó...

2013. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A történelem során teljesen elfogadott volt, hogy egy nő háztartásbeli, a férfiaknak jó volt, hogy rendezett környezetre mennek haza, a nők egy részének ez kevés volt. Én nem ítélkezek azok felett, akiknek megfelel az a szerep s mai napig, ami annyi és annyi évszázadon át elfogadott volt. És persze ha eltartott az a nő, ott nem is hiányzik a keresete.
2013. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ha bíróság előtt belehet bizonyítani a vádhatóság által, pl hangfelvétel v egyéb dolog, akkor bűncselekmény, kitartottságnak hívják és börtön is járhat érte, úgyhogy csak óvatosan ezzel kisasszony!!!!
2013. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a saját dolga az ilyen. Én mondjuk nem bírnám elviselni hogy eltartsanak. Kell az hogy legyen célom, legyen miért felkelni reggel, munkába menni, emberek között lenni, és ne pedig egész nap otthon tespedjek vagy vásárolgassak egész nap, mert ebbe is bele lehet ám unni. Nem beszélve arról, hogy mi van ha x év múlva otthagy a pasas, akkor mit kezdek magammal? Se munka, se tapasztalat... Sose találnék úgy munkát. A nyugdíjra is gondolni kell, már ha lesz olyan még.. Nekem ennyi a véleményem erről. 23/L
2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!