Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan pasikról, akik semmibe veszik a barátnőjüket, illetve az ilyen nőkről, akik ezt tűrik évekig?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

A pasikról azt hogy jól teszik


Amelyik nő ezt tűri az meg egy buta naív birka

2013. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nőt vagy hidegen hagyja és valami más haszna van a dologról. Például pénz, kényelem, stb. Ilyenkor simán nem foglalkozik azzal, mit gondol a "párja" róla. Vagy önbizalomhiányban szenvedő lány, önértékelési zavarokkal küzd, kapcsolatfüggő. Szeretet éhségben nőtt fel, azt hiszi, ő nem is érdemel jobbat. Ha egyedül maradna, az még nagyobb szenvedést okozna számára. Fontos, hogy legyen mellette valaki, előfordulhat, hogy a szülei is rosszul bántak vele, ő így tanult meg kötődni.

Fiúban is van ilyen. Az állatokra is jellemző, hogy szeretik a gazdájukat akkor is, ha az durva velük. Kisgyermekek is megtanulhatnak kötődni így, sajnos.

Az is lehet, hogy a lány, nő valamiért meg akarja büntetni saját magát.

Fél kilépni, attól, hogy még ennyi sem lesz.


Továbbá bennragadhat a kapcsolatban amiatt, mert ha kilépne, kid arcként kellene elkönyvelnie az egészet. Elcseszett x évet és mégsem lett jó vége, sőt, már az nem jó, hogy vége lett, ez egy tragédia, ami az ő csökkent értékűségét bizonyítja. Így inkább hazudik magának. Azt hazudja, hogy valójában szeretik. Vagy azzal biztatja magát, hogy a pasi a "lelke mélyén jó ember, majd megváltozik".


Kapásból ennyi.

2013. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kid arcként = kudarcként
2013. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2-k tökéletesen igaza van.

Egyke gyerek vagyok, szeretet még sem kaptam úgy, mint másoknál láttam. sokat is voltam egyedül. Nem tudom, talán azért,mert lehet fiút akartak. ezt csak abból sejtem, mert a férjemet jobban szerették, mint engem.

Ennek semmi köze nincs a pénzhez, mindenben a szüleim segítették. Ruhát is ők vettek neki.

2013. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
A pasi jól teszi, a nő meg magára vessen, ha nem képes otthagyni, csak mert olyan jól néz ki.
2013. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a külsőről van szó. Itt pl. két olyan emberről is, akik csak átlagos kinézetűek.
2013. jan. 20. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:

2. Vagyok. A pénz ritkán játszik közre, azt csak az anyagias nőkre írtam, akik valójában tesznek rá, miként veszik őket semmibe, mert csak a férfi pénze kell nekik.


5. A külső ritkán játszik szerepet ebben. Sőt, azok a nők, akik úgy gondolják: ők megérdemelnek egy nagyon helyes férfit, gyakran bensőre is épp olyan finnyásak és azonnal dobják emberünket, ha az úgy viselkedik...


Akikről én írtam, átlagos külsejű, vagy egyenesen csúnya férfiakkal vannak. Erre is igaz lehet, hogy úgy érzik, ők ebben sem érdemelnek jobbat.

2013. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és voltam már ilyen kapcsolatban.


Sajnos az okozta a problémát, hogy a kapcsolat elején minden elragadóan szép volt ahhoz, hogy szerelembe essek. Ezért ragaszkodtam utána egy olyan emberhez, aki semmibe vett. Akkor nem hittem benne, hogy lehet jobb és biztos voltam abban, hogy én okoztam valamivel azt, hogy így viselkedjen velem.

2013. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez tipikus. Az elején szép, később meg a nőnemű már fél kilépni, elveszti a maradék kis önbizalmát, önmagát okolja egyfajta kudarckerülésből is. Vagy vigasztalásból. Talán könnyebb elfogadni, hogy ő ezt megérdemelte, mint azt, hogy igazságtalanul történik vele mindez.
2013. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mondja mindenki hogy a pasi jol teszi??? nektek elment az eszetek?akkor ennyi erővel fel lehetne rugni és annak a férfinak nincs is szüksége barátnőre.Nagyképűség,az van!
2013. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!