Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a kispénzű, nem túl sikeres, átlagos pasikról?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
attól még, hogy nem milliomos, nem kommandós,vagy orvos attól lehet, hogy emberileg sokkal jobb, mint a fent említettek.
2012. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekik születtek a rusnya csajok
2012. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kispéniszűt olvastam :DD
2012. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy ez, amit leírtál, abszolút nem jellemez senkit, így ennyiből nulla a véleményem. Ugyanis nem ezek alapján döntök, hanem a konkrét személyt ismerem meg, ő érdekel, nem pedig ilyen általános jellemzések alapján.
2012. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kérdésedből feltételezve rólad van szó.

Szerintem ne azzal törődj, hogy mások miként ítélnek meg téged, hanem, hogy magadról mit gondolsz. te így látod magad, akkor olyan lány kell keresni, aki ezt elfogadja, szereti, ilyenről álmodik, mert hidd el van ilyen.

2012. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még emellett nem is túl jóképűek, akkor a lányok az extrém szexet kedvelik velük, mert sz@rnak a f@szukra.
2012. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből még semmi. Nem mindegy, hogy azért kispénzű, mert tanul, esetleg a környéken rosszak a munkalehetőségek, kevés a fizetés, vagy azért, mert egy nyámnyila, lusta disznó, aki nem mer elmozdulni anyuci szoknyája mellől.
2012. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is kispéniszűt olvastam :D
2012. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Törekedjen, legyen akaratereje, kitartó és minden lehetséges.
2012. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!