Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják még az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják még az átlagos lányok is a "herceget"?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van már. Sosincs barátnőm, pedig nem vagyok sem csúnya, sem idióta. Nemrég próbálkoztam egy havercsaj féleségnél, aki ráadásul még nem is lóg ki annyira a tömegből, egy kis átlagos csajszi, de én pont ebbe az átlagosságába habarodtam bele, az egyszerűségébe. Ő visszautasított, merthogy nem tud rám úgy nézni, ő a nagy szerelmet várja. Kérdem én, igaziból mi kell neki? Mi kell a nőknek?! Annyira álomvilágban élnek, hogy el nem lehet mondani. Miért akar még egy tök átlagos, középszerű lány is HERCEGET? Sőt, már-már azt tapasztalom, hogy a csúnyák is.
2012. dec. 4. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

küldj egy képet az arcodról

17/L

2012. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lóháton vagy akár gyalog?
2012. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem a tökéletes külsejű pasit várják, csak olyat, akit tényleg nagyon szeretnek.
2012. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen igaza van a kérdezőnek. A magyarázat annyi, hogy a nők genetikailag úgy vannak beállítva, hogy a legjobb társat találják meg az utód nemzéshez.

A baj csupán annyi, hogy nem minden nőnek jut tökéletes férfi. Ezt számításba kell venni, mert ha mindig a tökéletesre vár, akkor egy idő után azt veszi észre, hogy vénlányként annyi öröme van, hogy este megnézze a "Maricsuit".

2012. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

túl ronda vagy

egy normális srác bármikor be tud csajozni

2012. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képet!!!
2012. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csak mert te nem kellettél neki, az nem jelenti azt, hogy egy átlagos srác nem lehet neki a herceg, csupán csak annyit, hogy te mint ember nem jössz be neki, semmilyen téren sem. és most ezt vetíted rá az összes átlagos csajra. huzzál a f@szba kondizni vagy csinálj valamit a személyiségeddel (ez utóbbival jobban járnál, bár fejlődésre semmi esélyt sem látok...) és ne itt siránkozz.

szánalmas az összes ilyen.


egy átlagos lány, aki már megtalálta az átlagos hercegét.

2012. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De a férfiak is arra vannak beállítva.Megkeresik a legjobb női egyedet, akinek gyereket csinálhatnak...

Amúgy meg mivan, ha várják a herceget, ezen nem azt kell érteni, hogy a legjobb pasit az egész univerzumban, hanem, akivel le tudnak élni egy életet.

Szokjatok már le a nyavajgásról, meg a nők alázásról..

2012. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert az átlagos lányok is legalább olyan eséllyel találhatják meg a hercegüket, mint a kikent plázap*csák vagy a tiniribik.

Egyébként: te őt "csak egy kis átlag csajszinak" tartod őt. Másnak ő élete hercegnője lesz. Na látod: őt várja. Mert igen, egy "kis átlag csajszi" is jelentheti a nagy szerelmet valakinek. És nem csak egy lenézett alsókategóriás jelentéktelen kislányt. Mert tudod, ettől még neki is kijár, hogy valaki a hercegnőjének tartsa.

2012. dec. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!