Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a német...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a német pasikról? Nem külsőre gondolok, hanem belsőre. Mennyire ismerkednek könnyen, milyen randis "szokásaik" vannak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb. mennyi idő telik el az első találkozástól a kapcsolat kezdetéig, mire azt mondják, hogy oké, akkor legyünk együtt? Mennyire figyelmesek, igényesek?
2012. nov. 23. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

nekem a legtöbb beképzelt :P

mmint inkább a szőkék. az összes szőke német ficsúr akivel eddig beszéltem,mind túl sokat képzelt magáról. de a barna hajúek aranyosak :P kicsit visszahúzódóak, a többit nemtom,de gondolom olyanok mint a többi :P

2012. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt német barátom, ők is olyanok, mint a magyarok. Egyénfüggő, nem nemzetiségfüggő.


Az a srác, akivel én jártam (szőke) egyáltalán nem volt beképzelt, viszont nagyon gyorsan belém szeretett, és állati romantikus volt. Az első randin elvitt egy modern művészeti múzeumba, ahol volt egy sötét terem világító kiállítási tárgyakkal. Mi meg hülyültünk, és végül a földön fekve csókolózva kötöttünk ki.


24/N

2012. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. válaszadó: tudom, hogy ők németek, és nagyon szeretem őket, a zenéjüket meg különösen.:DDD
2012. nov. 23. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
I love german boys <3 21/L
2013. febr. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!