Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan volt homofóbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan volt homofóbok, akiknek sikerült kigyógyulniuk ebből a betegségből?

Figyelt kérdés
Ha vannak, akkor hogyan tudták levetkőzni ezeket a sztereotípiákat a melegekről?

2013. márc. 17. 18:20
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
24%

"több kis önbecsülésű hetero férfi lesi a másik f*szát"


Na újabb ok, hogy miért a fülkében hugyozok és nem piszoárnál. Undorító még a gondolat is, hogy más férfiak nézegessék... Csajok még okés, de akkor meg nem tudnék hugyozni.



"amíg ilyen homofób verbális és fzikai erőszaknak vagyunk kitéve"


Sokan nem is tudnának rólatok, ha nem verné ilyen nagydobra a média a felvonulgatást. Természetesen kiemelve a 3 legundorítóbb felvonulot: A tütüs punkot, a nyuszijelmezes bajuszkirályt meg a tündérkirárlányként tündöklő f*roklengetőt.


Persze kiterelik az ellenzéket is, hogy legyen mire fogni a felvonulgatást... Meg nagyokat sikkasztani közben.



Perzse, hogy nem kerülnek szembe, mert elég pajzsként felemelni a melegségüet és akkor a rndőr kb. már hajol is meg "igenis uram hajtson csak tovább" - aztán megbírságol egy kisnyugdíjast gyorsan mert belépett a sárgába.



A mai neoliberál törvények veletek vannak így könnyű leugatni a magas lóról. Nagyjából amit mondtok az instant igaz, nem lehet vele viztatkozni mert akkro rögtön neonáci lesz az ember.


William Shakespeare-nek volt felesége... Nm volt az búza, csak Ti terjesztitek. Ahogy lassan már mindenkiről. Még Jézusról is.


Az én gyerekem tuti nem lesz az, mert hallani sem fog rólatok. Vagy ha igen akkor sem baj de tuti nem a felvonulgatós tütüs-csillámporos fajtája hanem a normális nyugodt fajtája aki csak fogja a fejét a felvonuláson látható vonagló tönegektől.


A felvonulgatás inkább csak árt nektek, mint segít.

2013. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
90%

- neked alapból a kukkolókkal van bajod, miért kell ezt a melegekre kenni? Az hogy valaki megles téged még nem azt jeleni hogy az összes meleg élvezkedne rajtad...


- Ebben részben van igazság, a média korcsokként mutat be minket, akiken le lehet vezetni a feszültséget, akik minden helyzetben jó bűnbakok. Ha nem lenne feltűnő ruhánk felvonuláskor, akkor mivel hívnánk fel a figyelmet a céljainkra? Egy farmer megy egy foltos póló nem hiszem, hogy elég ember figyelmét keltenék fel, így pedig nem jutnánk előre.


- A meleg felvonulás nem a politikáról kellene hogy szóljon hanem rólunk, persze szeretett országunk vezetői mindig alkotnak valamit.

Sikkasztani? Még ezt is a melegekre akarod kenni?


- Mit gondolsz, hogy ez valami aduász amivel csak úgy dobálózhatunk? Ne hidd azt hogy a rendőr elenged minket, sőt...

Csak kevesen élnek ebben a képzeletbeli világban mint amiben te is vagy, de figyelmedbe ajánlom, ha legközelebb rendőrrel találkozol játszad be neki hogy meleg vagy és meg fogod látni hogy nem lesz jobb a helyzeted.


- neoliberál - teljesen igazad van, hiszen nem hoztak a közelmúltban a házasodásunkról szóló alkotmánymódosítást, nem vagyunk lealacsonyodott rétegként elkönyvelve a társadalomban, a média soha nem rágalmaz minket, egyenlő jogaink és lehetőségeink vannak, és nem vagyunk kirekesztve sehonnan a szexuális beállítottságaink miatt.

Te ezeket el is hiszed, amiket mondasz???


-William Shakespeare-nek volt felesége, és el is hagyta, hogy férfiaknak írja meg az érzelmeit, ha egy kicsit többet olvasnál talán tisztába lennél néhány dologgal és nem aláznád meg magad azzal a sok sületlenséggel ami folyik belőled.

Jézusról? Komolyan? (mellesleg a bibliai meleg ellenes részek mindegyikét megcáfolták, Jézus nem mondott semmit a melegek ellen sőt, ő arra tanít minket, hogy szeressük egymást...)


Melegnek születni kell nem pedig hallani róla, és képzeld én sem megyek felvonulásra, de még normális is vagyok csak az ilyen csőlátásu emberek tudnak felzaklatni mint amilyen te is vagy, hidd el nem fogja fogni a fejét mert érte (is) állunk ki amikor felvonulunk.

(A média árt nekünk meg a tájékozatlanságotok és az hogy nem vagytok képesek elfogadni mások boldogságát, gratulálok!)

2013. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
5%
Jaj de jó, hogy a pokol is meleg. Szereti a melegeket is. Ott aztán majd ráértek pontozgatni is:)
2013. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
53%
Akik szerint betegség, ezt érdemes megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=MfBOGXFkC8c
2013. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
*angoltudás szükséges
2013. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
Úgy bírom, hogy itt a gyakorin minden lánynak, akinek beszólnak, hirtelen kiderül hogy 4 nyelven beszél és eltartja a családját, 12 éves kora óta dolgozik stb. - mert nem ez az első eset. :D Ez még legalább reális, mert nem kivitelezhetetlen. De volt már olyan aki már másodikos matekból is megbukott itten, mert ő 19 évesen az államvizsgát(!!) várta, kiskora óta ellátja magát, dolgozik, és egy hihetetlen retardált kérdést tett fel. Persze mondom jó, tehát amiből már elvileg szigorlatozott, az alapképzéshez szükséges alapismereti témára kérdeztem rá, hogy abból milyen volt a vizsgája, csak a témakört neveztem meg. .. Erre azóta se írt vissza :D, de ami sajnálatos, hogy ott is az összes kommentelő benyalta az egészet.
2013. jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
15%
Én is homofób vagyok. De engem különösebben nem izgat. Egyszer találkoztam az unokatesóm egyik ismverősével és rájöttem hogy homofób vagyok. Pedig csak 11 éves vagyok.
2014. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Ahogy az azóta se változott, mert látszólag azóta is csak retardált fogyatékoskák értenek a pontozáshoz. ;) Ha létezik egy olyan önelégült okoska aki rámer cáfolni egy kommentre az jelezzen, és mutassa hogy van érve. Ha nincs, akkor meg fogadja el hogy hülye.
2014. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
De mi az ,hogy 11 évesen rájöttél. Az unokatesód párja volt vagy honnan tudtad ,hogy meleg?
2014. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Most tisztázni kell mi az,hogy homofób.

Sok olyan tájékozatlan ember van,aki nem tud semmit a melegektől ezért,fél idegenkedik tőlük.

Őket nem igazán nevezném homofóbnak,inkább csak félnek az ismeretlentől és a tévhitek erősek élnek bennük,amiket innen-onnan hallottak.


Inkább egy mentális zavarnak tartom azoknál,akik viszolyognak.Tehát pl azt képzelik,hogy a melegek nemi betegek meg hasonlók és ezért félnek a közelükben lenni.

Van olyan ember is aki pl azt hiszi,hogy az AIDS(amiben nem csak a melegeket érinti) szabad levegőn terjed,meg ilyen egyéb dolgok.


Vannak akik pl a kövér emberektől félnek,ilyet is láttam már,vagy a törpéktől,stb.


Most hogy betegség-e.Igazából ha nem bánt senkit emiatt akkor nem veszélyes.Akkor van a baj,ha a saját félelmei miatt erőszakos cselekedetekre buzdít másokat.

De valahol nem egészséges ha valaki fél vmitől.Ilyen pl a pókfóbia,stb.


Én eléggé félek a békáktól.De nem kívánom azt,hogy ezért a békák haljanak ki.

Viszont vannak akiknél egy félelem,fóbia beteges rögeszmévé mehet át.

Pl ismertem olyan embert,aki minden lefekvésnél végignézte,hogy van e pók a lakásban,stb.

2014. szept. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!