Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan volt homofóbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan volt homofóbok, akiknek sikerült kigyógyulniuk ebből a betegségből?

Figyelt kérdés
Ha vannak, akkor hogyan tudták levetkőzni ezeket a sztereotípiákat a melegekről?

2013. márc. 17. 18:20
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Látom a sok homofób, akinek a háza ég, az kiabál a leghangosabban :D


A kérdés azokhoz a homofóbokhoz szól, akiknek sikerült a homofóbiájukat legyőzni, ezáltal jobbá tenni a világot és környzeteüket, illetve magukat (akár betegség hivatalosan, akár nem).

2013. márc. 19. 14:12
 22/50 anonim ***** válasza:
8%

Nem követjük a divatot, a traktor is csak a gázolajat szereti és nem a benzint.

Érdekes mi vagyunk a nem normálisok, amúgy egy ragályos betegség. Homofóbia az egy természetes ösztön, akkor az egész világ egy nem normális szerintetek aki nem a buzancspuffancsokat szereti.

2013. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
79%
A homofóbia, ahogy a homoszexualitás sem betegség. Két (volt) homofób barátom azt monda hogy ők igazából a sztereotípiáktól és attól irtóztak, hogy nekik ez nagyon ismeretlen a dolog. Amikor elmondtam nekik, hogy én meleg vagyok, persze nem számítottam jó reakcióra de az első sokk után, beszélgettem velük, elmondtam, hogy mennyire hasonlók az érzelmeink, és hogy nem azok vagyunk akiknek a média és a köztudat beállít minket, mutattam nekik néhány meleg rövidfilmet ami megtörtént öngyilkos fiatalokról szól, akiket el akartak választani a szerelmük miatt; majd megkérdezem tőlük (mind2nek van barátnője) hogy ők is ezt érzik-e. Így (is) "gyógyítható" a homofóbia.
2013. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
97%

Itt vagyok.

A homofóbia egy társadalmi betegség, és attól veszélyes, hogy sokan normálisnak gondolják. Emellett ragályos.


"hogyan tudták levetkőzni"

Logikus gondolkodással, következetesen. Nekem legalább tíz évig tartott, szóval nem megy egyik pillanatról a másikra.

2013. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
61%

Engem az idegesít mikor a TV-ben kötelezően mutatni kell a gagyi kis felvonulásukat. Lezárják a melegek társadalmának legalja miatt a fél várost. Sok homoszexuálisnak égés amit a felvonulok (a divatbúzák) csinálnak.


Miért van ennyi ellenző? Mert a média erőlteti őket.


Miért jó ez a hatalomnak? Idális figyelemelterelés olyan dolgokról mint infláció, benzinár stb.

2013. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
32%

"Ha a homoszexualitás betegség lenne és egy evolúciós hiba, az már rég eltűnt volna az evolúció süllyesztőjében. És mégis, nézzenek oda, majdnem minden gerinces állatnál előfordul."


Mármint megint ez a baromság, hogy az állatvilággal példálóztok..


1. Rengeteg állatfajtánál előfordul, hogy megölik és megeszik a saját kölykeiket. A te logikád mentén én akkor megehetem a saját gyerekeimet, és ne ítéljen el ez alapján senki.


2. Látszik, hogy csak papagáj-módra hajtogatod a mástól hallott félinformációkat, de valójában fingod sincs, mit beszélsz. Először is, az állatoknál nincsenek tisztán homoszexuális egyedek, csak időszakosan fordul elő homoszexuális viselkedés.

Másodszor, ugyancsak a te logikádat követve: a rákra való hajlam, a Down-kór, autizmus, vagy egyéb más genetikai problémák is jelen vannak már qrva régóta, akkor azoknak is van valami haszna? :D

2013. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
71%
A homofóbia nem betegség, de attól még szánalmas. Még jó, hogy nincs egy homofób ismerősöm sem, mivel szerintem mind szűklátókörű, retardált barom. Ellenben nem kevés meleg barátom van: akiket nagyra tartok. Nem azért, mert melegek, hanem a személyiségük fogott meg. Tényleg nem értem a homofóbokat, miért baj az ha valaki a saját neméhez vonzódik? Egyébként nem a melegek terjesztik az AIDS-et, hanem azok akik mindenkivel összefekszenek gumi nélkül. PL. Egy hetero férfi csak akkor kaphatná meg ha lefekszik egy meleg férfival, de ez nem így működik. Továbbra is kitartok a véleményem mellett miszerint a homofób emberek egy ősember agykapacitásával rendelkeznek. 18/L
2013. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
4%

Aki homokos, az gyerekkori traumájából eredendő aberráció.

Lehet, hogy molesztálták, vagy egyszerűen elnyomták. Esetleg elkényeztették, vagy túlontúl óvták és csak Barbie-babákkal játszhatott.

Ez egy lelki degeneráció, amit lehet kezelni... radikálisabban, elektromos kezeléssel.

2013. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
14%

"A homofóbia nem betegség, de attól még szánalmas. Még jó, hogy nincs egy homofób ismerősöm sem, mivel szerintem mind szűklátókörű, retardált barom."

"Továbbra is kitartok a véleményem mellett miszerint a homofób emberek egy ősember agykapacitásával rendelkeznek. 18/L"


1. Tarts ki a véleményed mellett nyugodtan. Csak tudod, logikus indoklás nélkül a vélemény nem sokat számít egy vitában :)


2. Részedről nem szűklátókörűség retardáltnak, ősembernek titulálni valakit, csak amiatt, mert nem szereti a buzogányokat? :)


3. 18 évesen milyen alapon minősítgetsz bárkit is retardáltnak? Érettségid megvan már? Ha majd szereztél egy doktorit mondjuk elméleti fizikából, akkor talán lesz rá alapod, hogy mások szellemi képességeiről lekicsinylően nyilatkozz, de ez így szimplán nevetséges :D

2013. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
77%
H tudni akarod már meg van az érettségim, van 3 nyelvvizsgám (egy felsőfokú és 2 középfokú), és főiskolára járok, emellett egy multinacionális cégnél vagyok menedzser. 18/L
2013. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!