Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan volt homofóbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan volt homofóbok, akiknek sikerült kigyógyulniuk ebből a betegségből?

Figyelt kérdés
Ha vannak, akkor hogyan tudták levetkőzni ezeket a sztereotípiákat a melegekről?

2013. márc. 17. 18:20
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a kérdező meleg, mert nézzétek meg a százalékokat. Mindenkit lepontozott, aki nem betegségnek nyilvánította.
2013. márc. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 Kyriel válasza:
71%

7/11


Az a beteg aki téged meghagyott , többeközt a magyar lakosság 90% idióta és nem tudja hogy mi a különbség a melegek és a divatbu**k között ...

2013. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
75%

Hol vonaglanak a melegek? Hol gondolják magukat jobbnak?

És ne gyertek a felvonulással, mert évente egyszer van és nem azok a melegek mennek ki rá, akik a normális többséghez tartoznak. Pár ember után megítélni egy egész csoportot elég nagy balgaság!

2013. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
7%
Jajjjj csak a melegek akadnak ki azon, hogy nem hiszem oket normalisnak, engem nem erdekel a velemenyed, neked is ezt kene tenned es nem itt sirni hogy megsertettem az erzekeny rozsaszin kis lelkecskedet, es menj segrepacsizni a pasiddal......gyokerek..
2013. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
6%
A kiközösítés nem tudom mióta betegség.... A homofóbia nem egy betegség és a homokosság sem betegség, de agyilag viszont beteg. Egy rendellenesség amit jogosan utálhatunk! Az is rendellenes, hogy egy homokos állattal létesítsen szexuális kapcsolatot és bizony a homokos is elítélné, utálná. Szóval jogos az utálat képmutatók! Maradok hetero, mégha gyökér is vagyok akkor is.
2013. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
79%

15-ös!


Ha a homoszexualitás betegség lenne és egy evolúciós hiba, az már rég eltűnt volna az evolúció süllyesztőjében. És mégis, nézzenek oda, majdnem minden gerinces állatnál előfordul. Úgyhogy, valami evolúciós haszna mégis csak van, nem? Pl., hogy egy adott faj hímpopulációja nem mészárolja le egymást teljesen a nőstényekért.

2013. márc. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
7%
Te melyik homokos tud szaporodni? Mit beszélsz?:) Téged apád szült?? Gratulálok! Ez aztán az evolúció....
2013. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
6%
Na meg az aids-t is nektek köszönhetjük. Köszönjük drága evolúció.
2013. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
88%

Egy biológiatanár ismerősöm mesélte kb. fél éve, hogy túlnépesedett populációkban jelenik meg a melegség az állatvilágban, tehát épp az lehet az evolúciós haszna.


De tegyük hozzá, attól nem lesz semmi "jó" meg "helyes" hogy "evolúciósan hasznos" vagy "természetes", és fordítva, nem lesz valami "gonosz, helytelen" attól, hogy a természetben nem fordul elő (hiszen akkor minden olyan dolog gonosz lenne, ami emberré tesz minket).


Ezért sem mondtam, hogy a homofóbia betegség lenne, pedig az csak egy fajnál fordul elő (tehát természetellenes), a homoszexualitás pedig kb. 500-nál... (tehát nem természetellenes...)

2013. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
10%
Felesleges bármit írnom. Nem vagyok beteg, mert utálom a b#zikat....
2013. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!