Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan volt homofóbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan volt homofóbok, akiknek sikerült kigyógyulniuk ebből a betegségből?

Figyelt kérdés
Ha vannak, akkor hogyan tudták levetkőzni ezeket a sztereotípiákat a melegekről?

2013. márc. 17. 18:20
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
11%

Mindezt 18 évesen. Hát ez aztán k*rva valószínű :D:D


Nos, én Nobel-díjas fizikus vagyok, folyékonyan beszélek angolul, németül, franciául, spanyolul, kínaiul, japánul és oroszul. A Caltech-en szereztem doktori címet, mellékállásban ott tanítok, főállásban a NASA Mars-programjában dolgozok.

Ja amit nem említettem még: 16 éves vagyok.

2013. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%

"multinacionális cégnél"


Zepter vagy Ranger?

2013. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
90%
Egyik sem. Nem muszáj elhinni. Tudod, mindenki magából indul ki.
2013. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
13%
Nekem 25 piacvezető cégem van, ezenkívül én is beszélek 13 nyelven folyékonyan - köztük kiemelkedően jól a haladzs és a hutt nyelvet. Annyi lóvém van, hogy megvetném a Holdat - de nem teszem, mert nem kell. Gagyi. De a Szaturnusz már az enyém.
2013. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
12%
Látom törölték a hozzászólásom, mert az igazság fáj. Ők panaszkodnak? Nevetséges. A 18 éves kislány is csak szoptatónak van a multi cégnél mint menedzser. Nem barbár aki undorodik a rendellenes dologtól.
2013. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
83%

Ha figyeltetek volna, a személyes tapasztalatait írta le. Nem állította, hogy okozati összefüggés van, pusztán leírt egy empirikus megfigyelést, még ha feltehetően nem is reprezentatív mintán végezte, de szerintem erre a honlapra ez elég.


Ellenben elkezdeni erre személyeskedni (először firtatni a végzettségét, aztán nem elhinni, és gyökérkedni, mikor válaszol - ismétlem, ő nem is akarta felhozni -) a tirpákság túlzófoka.


Ha megbántott titeket a válasza, és magatokra vettétek, nos, akkor nem vele van gond...

2013. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%
Hát én sem személyeskedtem hanem átalánosan beszéltem. Hogy milyen értelmes emberek vannak...
2013. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
köszönöm a érdemi hozzászólásokat, tehát kiderült, hogy lehetséges a homofóbiát levetkőzni. kívánok sok sikert azoknak a homofóboknak, hogy felismerjék és le tudják győzni ezt a dolgot :)
2013. márc. 25. 19:50
 39/50 anonim ***** válasza:
8%
De miért baj, ha például nem akarom? Vagy más se. Ugyan úgy ezt ti se fogadjátok el, hogy valaki homofób. Akkor mirről beszélünk? Felölem lehetek minusz 100% is, mert nem érdekel, de semmivel se különb a homokosok nézette.
2013. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
71%

Kedves, Xenophilius



- Nyílvános WC: több kis önbecsülésű hetero férfi lesi a másik faszát, hidd el mi látunk eleget nem vagyunk kíváncsiak minden emberre.


- Felvonulás: Egészen addig, amíg ilyen homofób verbális és fzikai erőszaknak vagyunk kitéve, ez a rendezvény meg lesz tartva, sőt az azon résztvevők száma évről évre növekszik. Szokj hozzá mert lesz ennek folytatása, lsd. nyugat.(Csak úgy megjegyezném, hogy a melegek kisebb eséllyel kerülnek a törvénnyel szembe, és kevesebb a munkanélküli köztük - csak mert az a "Társadalmuk legalja" talán nem vétett annyit a társadalomnak)


Alacsony értelmi szintű provokálás? Nem azért de az ilyen csőlátású emberek mint amilyen te is vagy, nem hiszem hogy magasan felettünk szárnyaltok az értelemben. A provokálás az amit ti homofóbok csináltok, csak nem tudjátok elviselni, hogy mi nem hagyjuk magunkat.


Bibliáról meg talán annyit, hogy te többször szegted meg mint mi, főleg ezzel a gyűlöletterjesztő hozzáállásoddal és most akkor ne menjünk bele a többibe.


Nem minden meleg hiszi magát művésznek, én például nem szeretem és nem is gyakorlom a művészeteket, de csak hogy néhány művészt említsek: Da Vinci és William Shakespeare sem volt hetero, mégis talán ők a legnagyobb valaha élt művészek.


- Munkahely: Ha valakit ki akarnak rúgni mert rosszul végzi a dolgát, akkor nem húzhatja ki magát alóla azzal hogy meleg, viszont ha valakit azért akarnak kirúgni mert meleg akkor igenis álljon a sarkára és ne hagyja magát.


Remélem, hogy ha majd gyereked születik meleg lesz és akkor majd saját szemeddel láthatod, hogy milyen szenvedésen megy keresztül - Isten nem ver bottal.

2013. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!