Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikára is vágyom néha-néh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikára is vágyom néha-néha, talán baj? Hogyan tudom egy kicsit noszogatni a párom?

Figyelt kérdés
Párommal szeretjük egymást, de egyáltalán nincs érzéke a romantikához, ezt ő is tudja. Adtam már neki ötleteket,szóban, leírtam pár honlapot, ahol tippeket kaphat, de semmi nem történik. Belefáradtam, hogy úgy kelljen éreznem magam, mint egy házvezetőnő, mosni, fözni, takarítani..Néha vágyom rá, hogy igazi nőnek érezhessem magam...Mindig én lepem meg:elé megyek melóba, titokban mozijegyet rendelek, a hálóban gyetyafényt, pezsgőt viszek...Szeretkezni is egyre kevésbé van kedvem, hisz Ki gyújtana lángra? Igaz, ölelget, puszilgat, sokszor elmondja, hogy szeret, de végre a tettek beszéljenek helyette!!
2008. jún. 10. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így lenni. Néha szervez programot a barátom meg meglep egy bonbonnal v vmi, de van hogy 3-4hónapig semmi, csak én lepem meg őt. Én egyszer kifakadtam neki, hogy mért nem megyünk el moziba, ő mért nem lep meg vmivel, nem nagy értékü dologgal, de pl mondtam neki hogy ha vesz magának egy túrórudit, mért nem gondol rám. Hülyén jött ki amikor ezt mondtam neki, de azóta néha eszébe jutok. Mondtam neki hogy tudom h szeret, de mért csak mondja? Segített h beszéltem vele kicsit. Persze nem hisztiztem neki, és nem idegesen mondtam el ezt neki. Kicsit szomorkásan eléálltam hogy most akkor mért nem.... És tényleg bejött. Csak ne követelőzően mond el ezeket neki.
2008. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat nehez cucc mert ha ilyen a termeszete nem fog valtozni erteds, foleg h a ferfiak utaljak ha a no megakarja valtoztatni oket.sztem tegyel amit akarsz, de nem fog o ugyse tobbet tenni. Mondjuk az en barataom se romantikus..egyaltalan...meg szulinapom, vagy evfordulokkor se vett semmit, aztan egyik evben csak nugy voros rozsa, aranykarkoto, vacsora...szoval igy hanyatestem, nem tudom mi tort ra...talan nyugodt es boldog volt velem es rajott h nekem az sokat jelentene, s megtette mert szeretett. Szerintem annyit mondj h nem akarod megvaltoztatni, d enagyon jolesne ha kimutatna igy a szeretetet, vagy erezned h te fontos vagy szamara...aztan a szex...hat..en most veget vetek sajnos annak a kapcsolatnak, mert nagyon elhidegultunk, ilyen doglok miatt is..jo volt,de nekem is hianyzott az h neha valaki csak ugy letegyen az agyab mint egy ferfi...es romantika ide oda, abban az is benne van...nem tudom ennel tobbet mit lehet minthgoy megbeszeld vele
2008. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy,hogy így vágysz a romantikus percekre,de a párod muja és nem veszi észre.Nyugodtan lépjél,ha ő nem teszi meg.Vegyél egy szép fehérneműt,úgy nyiss neki ajtót,ha jön a munkából,vagy táncolj neki valami kis romantikos zenére hátha valamelyik feldobja!Sok sikert!!!
2008. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Baj a fenéket baj ;) - még néha a zord férfiaknak is eszükbe jut, hogy kéne valami r .. hmm.. rom.. romantika, persze úgy tünhet hgy ez ritkább, lehet hogy igen, lehet, hogy nem.

A lényeg hogy tudja, hogy nem ez az erőssége - tehát beszéltetek róla, valószínű a végső megoldás is beszélgetés lesz. Valahogy eszébe kell jusson, az hogy kedveskedjen - vagy neked kell elhalmozni, hogy észbekapjon, vagy gyakorlatilag határidőnapló szerű figyelmeztetést kell tenni az orra elé. Az utóbbi problémásabb, ám ismerősnél egy számítógépes határidőnapló segített figyelmeztetni a férfit, hogy legalább a fontosabb év/hónap fordulókra emlékezzen, és ez indította meg a "lejtőn". Valószínű neked is akad már valami ötleted, csak bátran.

2008. jún. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit beszélgettem erről vele...bevált:)))) Egyeik este a meló elött várt, elvitt vacsorázni és moziba..megnéztük EGYÜTT a Szex és New York-ot:)))
2008. jún. 12. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!