Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy "egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy "egyszer mindenkinek eljön"? Várjak még?

Figyelt kérdés

Már kezd kicsit idegesíteni a helyzetem, ugyanis érettségi előtt állva már csak én vagyok az egyetlen az osztályban, akinek nem volt még barátja soha... Ráadásul majdnem az egyetlen szűz is.


Sokat panaszkodom emiatt, amikor már megint arra terelik a szót, hogy ki hogy csinálja, meg ilyenek, mert engem már iszonyúan zavar ez... Ilyenkor meg mindig csak azt a választ kapom, hogy ne aggódjak egyszer nekem is eljön az "igazi"...


Hát, nem tudom, igazából 20 év alatt már rohadtul eljöhetett volna, nem tudom, bennem van-e a hiba, de én képtelen vagyok tovább várni erre. Sajnos nem vagyok az a fajta aki leugrik egy diszkóba és nyalakodik minden második idegennel, ezért a kicsapongás is kizárva...


Sajnos nem most kéne ezzel foglalkoznom, közeledik az érettségi, de kb. mindenben csak farkakat látok :D (vicces, de sajnos igaz, és már nagyon zavaró)


Próbáljak meg nem foglalkozni ezzel, és inkább "várjak"? Vagy ne adjam fel, hátha mégis eljön, és akkor már könnyebb lesz?

Vagy kössem fel magam? :'D


Frusztrált 19L


2013. márc. 16. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem az első nem igazi 19 évesen jött el, bár nem voltam szerelmes attól még nagyon átvágott....aztán 5 évig még sorra nem igaziak voltak, végül 24 évesen jött el az igazi nagy szerelem:) egy majdnem 21 éves férfi, akinek én voltam az első. és 2 szempontból ő is nekem. ő az első férfi aki igazi szerelmet ébresztett bennem, és ő az egyetlen akivel képes vagyok orgazmust elérni:)


azóta már sajnálom hogy nem vele voltam először. de ha akkor 19 évesen nem veszítem el kíváncsiságból, és mert zavart a szüzességem, talán sosem ismerem meg a férjem és még mindig magányos lennék. így aztán örülök hogy így alakult az életem, és a boldogság mindenért kárpótol.


azóta már házasok vagyunk és várjuk hogy a gólya is hozzon nekünk valakit:) de ez egyenlőre még nem történt meg. türelmesek vagyunk.


27/N

2013. márc. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!