Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy "egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy "egyszer mindenkinek eljön"? Várjak még?

Figyelt kérdés

Már kezd kicsit idegesíteni a helyzetem, ugyanis érettségi előtt állva már csak én vagyok az egyetlen az osztályban, akinek nem volt még barátja soha... Ráadásul majdnem az egyetlen szűz is.


Sokat panaszkodom emiatt, amikor már megint arra terelik a szót, hogy ki hogy csinálja, meg ilyenek, mert engem már iszonyúan zavar ez... Ilyenkor meg mindig csak azt a választ kapom, hogy ne aggódjak egyszer nekem is eljön az "igazi"...


Hát, nem tudom, igazából 20 év alatt már rohadtul eljöhetett volna, nem tudom, bennem van-e a hiba, de én képtelen vagyok tovább várni erre. Sajnos nem vagyok az a fajta aki leugrik egy diszkóba és nyalakodik minden második idegennel, ezért a kicsapongás is kizárva...


Sajnos nem most kéne ezzel foglalkoznom, közeledik az érettségi, de kb. mindenben csak farkakat látok :D (vicces, de sajnos igaz, és már nagyon zavaró)


Próbáljak meg nem foglalkozni ezzel, és inkább "várjak"? Vagy ne adjam fel, hátha mégis eljön, és akkor már könnyebb lesz?

Vagy kössem fel magam? :'D


Frusztrált 19L


2013. márc. 16. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne add fel, el fog jönni :)
2013. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek eljön, ha tesz is érte.
2013. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
legyen most a legfontosabb a tanulás mert a sok f@sz elveszi az eszedet :D
2013. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is írhattam volna, csak az utolsó fele rám nem igaz. És úgy vagyok vele, hogy ha nekem való, úgyis rámtalál. Biztos neked is eljön majd.
2013. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze ámítsd csak magad.


Végül is minden sült galamb a szánkba repül életünk során, mindenki boldog a világban, világbéke van.

2013. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

19 éves lányként szűz vagy? Hát őszintén nem olyan "gáz ez a többi ember számára" mint az hogy én lassan a 24 felé közeledve, fiúként szűz vagyok...

Te csaj vagy, elmész buliba, vagy szórakozni és rögtön odajönnek hozzád, tehát nem értem mi a baj, csak legyél nyitott mások felé, ennyi.

2013. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem az igazira kell várnod. De ha senki nincs, ki tetszene, aki felé gyengéd érzéseket táplálsz, akkor még is mit tehetnél? Csak nem rohansz le egy idegen unszimpatikus srácot hogy "d*gj meg"....

Szóval igen, majd lesz valaki, akivel bejöttök egymásnak és majd akkor szexelsz. Igazából sok választásod nincs....

Vagy esetleg csinálod bárkivel...de szerintem az annyira nem jó. Most inkább tanulj. :) Nyugi, rengeteg időd lesz.

2013. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"közeledik az érettségi, de kb. mindenben csak farkakat látok :D"


-:DDD jah méghogy a szűz lányok lehet hogy prűdek, áh még jobban ki vannak éhezve :D Különben fejezd ki a szexualitásodat aki tetszik, kicsit nyomulj ha már ennyire vágysz egy Kígyóra. És ne a suli legmenőbb srácát pécézd ki ha lehet...

2013. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem 19 évesen jött el a nemigazi, aztán 22 évesen az igazi, kb. 3 évnyi kapcsolat után fogunk összeházasodni hamarosan. Lánytestvérem 21 éves és még nem volt senkije. Majd lesz. Nyugi.


Amúgy nekem az segített, mikor úgy kezdtem el ismerkedni, hogy félretettem magamban a fiúzási célt. Persze nem volt könnyű ezt félretenni, és nem is sikerült tökéletesen, de azért nagyjából igen. Tehát a lényeg, hogy simán fiúbarátokat próbáltam keresni. Mikor már az egyik nagyon szimpatikus volt, még akkor is igyekeztem egyformán ismerkedni mindegyikkel. Így végül lett egy férjjelölttem, egy nagyon jó barátom (akiben éppen annyira megbízom), és még 2-3 nagyon jó barátom.

2013. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ne csak várj, kezdeményezz ha úgy érzed :)
2013. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!