Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni rá vagy nem?

Figyelt kérdés
Én és az ex barátom 12 éve ismerjük egymást és 4 évig voltunk együtt. ő megcsalt engem a legjobb barátnőmmel 2x-er is. Aztán szakított velem mondván, hogy nem akar tovább bántani. Azóta neki új kapcsolata van, és nekem is volt de szakítottam, mert még mindig őt szeretem. Az exem mindig azt mondja, hogy szeret engem és hogy egyszer a jövőben újra együtt leszünk, hogy nem szereti a barátnőjét.De nem tudom miért én várok rá amikor ő csalt meg engem? Szívem szerint továbblépnék de annyi idelye ismerem őt és annyira szeretem, hogy nem tudom hogyan.
2013. márc. 16. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
ne várj rá, 2x is megcsalt, ráadásul a legjobb barátnőddel, ezek után még képes lennél megbízni benne???
2013. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem, ha rám hallgatsz nem vársz rá, hisz' 2-szer is csúnyán elbánt veled. Ezután, hogy fogsz benne megbízni?
2013. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Baromira szerethet, ha így lenne nem csalt volna meg és még mindig együtt lennétek. Szóval ez nem szerelem. El kell felejteni, az idő majd segít.
2013. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!