Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri-e egyáltalán várni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri-e egyáltalán várni még 30 felett egy kapcsolatra, vagy jutalmad a halálig tartó egyedüllét?

Figyelt kérdés
30 felett már reménytelen harc az egész párkeresés, nem hiszek már a közhelyekben (majd egyszer megtalálod. De nem akarok egyedül megdögleni sem.

2012. nov. 22. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lany? De amugy a kozhely 90%-ban igaz.
2012. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem várni kell rá,hanem tenni érte.Nem reménytelen,még ha 50lennél,akkor sem.A 20on éves lányok többségénél a 30-40-es korosztály a nyerő :) . 29/L
2012. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Más olyankor indul neki a párkeresésnek ... ja, de tényleg: tenni is kell érte, nem sült galamb!
2012. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a 30as mizériát. Mi van 30 felett? Sehol sincs megírva hogy 30 felett már nem lehet kapcsolatod, de az sem, hogy lehet. Ezér izgi :D
2012. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, akkor: Nem igaz, hogy egy pasi sem akart megdugni 30 alatt!!!!


Ha pasi vagy: Jesszusom, hát egy kövér nőt sem tudtál megdugni 30 év alatt?

2012. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy pasi a kérdező,mert a 30 feletti nők még akkor is könnyen találnak párt maguknak ha csúnyák.
2012. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8%
De most komolyan, mit csináltál az elmúlt 30 évben??? 30 év EMBER!!!
2012. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne piszkáld már ba*** meg,neked se esne jól,ha ilyeneket vágnának a fejedhez ember,hogy mit csináltál 30 évig EMBER!:D
2012. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Miii? 30 felett még álmodozol és vársz? Te nem vagy egészen 100-as. Sőt ,kicsit vicces. Elmondom én,hogy egy jóféle kinézetelű 30 as nőt ha én meglátok az útcán, vagy buszon, vagy mindegy ,akárhol, mindig úgy vagyok vele, hmm, de kéne, de tudatalatt tudom, hogy úgyis ez már rég foglalt, meg van családja, kölkei satöbbi.. Egyszerűen 100 ból 90 nek igen. Egyszerűen ez az a korosztály már, mikor a férfiak agyán átvillan,hogy de jó volna vele a szex,de inkább hagyom, úgyis családja van ennek már, és aztán a kutya nem közeledik hozzá. Ez ugye tipikusan ugyanaz a gyakori előítélet, mint a gyönyörű tinilány, aki nem kap párt mégsem, mert sokan azt hiszik előítéletből,hogy ennek miért ne lenne barátja, ezért nem is próbálkoznak inkább a biztonság kedvéért, haggyák inkább a fenébe. Az meg csak vár, vár, de mindenki előítélettel áll hozzá.

Pont ez a gond, hogy az ilyen magányos ,de társat akaró nők ostoba sügérek mind, nem hogy jelezné valakinek, hogy hahó tahó, ittvagyok, szedj már fel! Mert szex nélkül fogok megposhadni.... az meg elég drámai. Az életet élvezni /próbálni/kéne.

2012. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
miért 30 év alatt talán több az esély komoly kapcsolatra! semmivel se több!
2012. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!