Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri-e egyáltalán várni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri-e egyáltalán várni még 30 felett egy kapcsolatra, vagy jutalmad a halálig tartó egyedüllét?

Figyelt kérdés
30 felett már reménytelen harc az egész párkeresés, nem hiszek már a közhelyekben (majd egyszer megtalálod. De nem akarok egyedül megdögleni sem.

2012. nov. 22. 13:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem! A legtöbben egyetemről házasodnak meg. Szerencsére én megúsztam.
2012. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Köszi a lepontozást...Meg a privit is...Legközelebb fejtsd ki úgy,hogy laikus is olyan választ írjon (ha méltat a véleményére),ami helytálóbb az infok alapján.
2012. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát,én szeretném felhívni a 20 feletti nők figyelmét arra,hogy nálam 40ig bejönnek a csajok.Persze nem mindenki,de aki tetszik,annak nem érdekel túlságosan a születési dátuma.Valószínű hogy a kérdező hím,mint én.Én már voltam több nővel is,annak ellenére,hogy "csak" 23 vagyok,ellentétben azokkal,akik itt is hangoztatják,hogy ők még senkivel sem voltak,x éves koruk ellenére.Pedig nem is tartom magam jóképűnek.Modnjuk ha oda mer valaki menni a másikhoz,több az esélye,mint annak,aki nem mer.A remény hal meg utoljára,és a háború még csak most kezdődik,és egyéb klisék ,ami elkopott,de igaz.Azoknak szól,akik így bedepiztek,mint a kérdező.
2012. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, fogsz találni valakit:) Anyukámnak 51 évesen lett kapcsolata (nyilván elötte is voltak, csak egyik sem jött össze). Nagyon szeretik egymást, és nagyon boldogok!

Szóval ne add fel!

2012. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Lifeishard ***** válasza:
Nem értem, miért kellett lepontozni a 2. Válaszolót...
2012. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem mi ez a nagy felhajtás a párkapcsolatok körül! Nem olyan nagy szám!!! Várni meg főleg nem éri meg. A házassággal lehet várni. De a párkapcsolattal?
2012. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#9-es!

" mindig úgy vagyok vele, hmm, de kéne, de tudatalatt tudom, hogy úgyis ez már rég foglalt, meg van családja, kölkei satöbbi.. "


És akkor mi van, ha van neki? Attól dugni ugyanúgy szeretnek ők is, azaz hajrá!

2012. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

14:30


20on éves egyetemistaként megismerni valakit majd beleugrani a házasságba (mert gondolom a többség nem vár 5-8 évet mire vége a sulinak + lesz munkája) annak nincs sok értelme

2012. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17 -es! én vagyok a 9 -es! szóval az egy dolog,hogy minden épelméjű ember szeret dugványozni, de a 30 feletti nők nehezebben kapható szerintem. Nyilván itt most megnyerő külsejű krapek alapállásról legyen szó! ugyanaz a palkó egy huszonévest szerintem könnyebben felszed, mint egy harmincast általánosságban. Nem vagyok gyakorlott, de azért érettebbek szerintem a harmincasok, és ugye a már írt előítélet akkor is működik az esetek zömében, nameg jobban társfüggők, komolyabb partnert keresnek maguknak szerintem, még iknább igaz az,hogy ha érzik, a férfiállat csak meghúzná rajtuk a farkát, az felejtős volna számukra, valaki aki pátyolgatja a lelküket,olyat keresnének. Sokkal zárkózottabbak tehát, csak ezt akartam kihozni belőle. Én nagyon úgyérzem azok. De nyilván vannak ellenpéldák is. Főleg ha családos, meg elvei is vannak ,akkor aztán atommal nem robbantod ki a párja mellől.
2012. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Érdekes én azt vettem észre, hogy minél idősebbek annál könnyebben kaphatóak a dologra. Egy 60 évesnek már elég ha előveszed.
2012. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!