Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti bevállalnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti bevállalnátok egy olyan csajt, aki tőletek 60-70 km-re lakik? (Mármint komoly kapcsolatra gondolok. )

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem? A távolság miatt? Vagy az igaz, hogy ha nagyon szimpatikusak vagytok egymásnak akkor mindegy a távolság?
2013. márc. 15. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán.. ez sok mindentől függ. (találkozás, milyen gyakran beszélnénk)
2013. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze
2013. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

en nem, epp a tavolsag miatt

probaltam parszor, de valahogy nem mukodott a dolog reszemrol

2013. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, 70 km még nem a világ vége.
2013. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudtok heti 1x találkozni sztem elviselhető. Az én barátnőm se lakik közel, 40 km-re, de hogy odaérjek, sokat kell buszoznom és várakoznom, mert közben át is kell szállnom. Van olyan hogy 3 óra mire odaérek hozzá vagy ő hozzám. De tökéletesen el vagyunk :) am van olyan hogy leszállok és egyből indul a következő busz és bő másfél óra alatt megjárom

16/f, barátnőm 15

2015. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!