Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Komoly válaszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Komoly válaszokat légyszi

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat..nem volt még barátnője..bármiféle nézeteltérésünk van ő elkezd durcizni és 3 napig nem lehet hozzászólni..nem tudom vele megbeszélni a dolgokat..csak várhatok h lenyugodjon..Nekem már nem ő az első barátom és nem tudok vele mit csinálni..őt ez zavarja..most is például az volt a "vitánk" fő oka, hogy én 2 éve kivel voltam együtt. Nem akartam már még olajat tenni a tázre azzal h megkérdezem tőle h "már ne is haragudj..nem igazán volt hozzá közöd..nem voltam veled együtt..most veled vagyok és szeretlek szóval továbbléphetnél már ezzel kapcsolatban." nem győzöm hangsúlyozni h szeretem..igen makacs vagyok én is, de egyre jobban megváltozom, próbálom felvenni vele a ritmust, alkalmazkodni hozzá. Nagyjából már megy, de ezzel kapcsolatban nem tudom h mit tegyek. És kérlek ne mondjátok h szakítsak vele, mert nem fogok mert imádom..de néha igen rosszul esik ahogy bánik velem. köszönöm előre is :)

2013. márc. 8. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg jobb lenne ha megmondanád neki hogy az két éve volt és most vele vagy innentöl "befetéma" van...
2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A barátod éretlen személyiség. Szerintem el kellene mondd azt , amit nem mondtál, persze úgy, hogy ne bántsd.
2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fospuska ***** válasza:
lehet, ezért nem volt még barátnője,csak te nem vetted észre ezt a kellemes tulajdonságát. próbáltál már vele beszélni, állítsd kényszerpályára. most nem arról van szó,hogy nem kapta meg a matchbox-ot karácsonyra. te nem az anyja vagy,akit lehet érzelmileg zsarolni,aztán majd akkor úgy lesz,ahogy petike akarja. egyszem gyerek,mi...?
2013. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, h lehetetlen..és most jelenleg ezért "büntet" engem mert 2 éve együtt voltam valakivel..megharagszik bármit is mondok..
2013. márc. 8. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Éretlen....Csináld azt amit ő...sérülj be te is. :D Nem megoldás ugyan de lehet, hogy ha érzi milyen rossz akkor nem csinálja többet.
2013. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg folyton kérdezget a múltammal kapcsolatban..hány barátom volt..kivel mi volt stb..pedig eleinte kikötötte h őt ez nem érdekli és lépjünk túl rajta..
2013. márc. 8. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi jogon büntet téged azért, hogym it csináltál két évvel azalött, hogy összejöttetek volna? -.-'' Eddig szimpatikus hölgy voltál de kezdem azt érezni, hogy nemcsak ő az éretlen...

Legyél már nő és ne hagyd magad...

2013. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem tudom hány évesek vagytok

oké nem mondom, hogy szakíts vele, majd ez magától jön, mert két makacsa együtt az szép

ha ezt nem fogja fel, akkor nem értem mit vársz, amikor igazi probléma lesz köztetek N

2013. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az ezt magyarázom neki is h köze nincs hozzá h mit csináltam..de múltkor is valamivel megbántott jó akkor hagytam is és utána még neki állt feljebb..aztán rá is hagytam h hagy gondolkozzon el rajta h mi lesz majd ha nem leszek neki..
2013. márc. 8. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elmult tiz percben kb háromszor is végigolvastam amit irtál és rájöttem valamire...

hogy ez asrác nem hülye (vagyis nem teljesen)

ugyanis, egy pillanat alatt átlátta, amit te is irtál:

"ne mondjátok h szakítsak vele, mert nem fogok mert imádom"

innentöl meg bármit megtehet, és meg is tesz addig amig nem lépsz...

2013. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!