Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sok esélyem van így komoly, tartós kapcsolatra? (gyermekvállalás)

Figyelt kérdés
Huszas éveim elején járó lány vagyok. Jelenleg egyedülálló, de nagyon szeretnék párkapcsolatot. Viszont, nem szeretnék gyermeket vállalni. Ettől sok férfi megijed/kiábrándul és nem is akar így komoly kapcsolatot, vagy vannak olyanok is 25-30 között, akik hozzám hasonlóan gondolják? /Eddig még nem találkoztam velük :( / Mit csináljak? Az előző kapcsolatomnak emiatt lett vége. Nem akarok még egyszer így járni.
2013. márc. 5. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
esetleg elvált, gyermekes férfiak. lásd be, a többség azért akar gyereket, mez nem normális, vagy legalábbis nagyon különleges.
2013. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem is szeretnél gyereket? ("Soha")

Ha ez a helyzet akkor nehezebb lesz a keresés, mivel nekünk pasiknak is van egy olyan cél programozva, hogy gyerek...

De ettől még nem kell csüggedni, vannak olyanok is akik hozzád hasonlóan gondolkoznak. Kitartást.

26F

2013. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20 év körül semmi értelme ezzel foglalkozni, lehet, hogy 10 év múlva akarsz, találd meg a társad és nem foglalkozz ezzel a gyerk témával kivéve ha nem vagy egészséges.
2013. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A huszas éveim legelején még én sem tudtam olna elképzelni, hogy valaha gyereket akarjak. Egyszerűen egy fölösleges nyűgnek éreztem volna, ami csak hátráltat, visszahúz, soha nem tudok magammal foglalkozni, kipihenni magam..stb. Aztán amikor találkoztam életem nagy szerelmével, más vágyam sem volt mint hogy gyereket szülhessek neki, csodálatos "emlékműveként" a szerelmünknek. Ha majd találsz egy ilyet, valószínűleg benned is megváltozik majd ez.
2013. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Húsz évesen még én sem akartam. Egyébként a legtöbb elvált pasi, akinek van már gyereke, nem akar még egyet, szóval az biztosan a te tereped.


25/N

2013. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze, lehet, hogy változik a szemlélet. De aki nem szereti a gyerekeket és nem lenne jó szülő? Azokkal mi van? Nem amiatt nem akarok, mert nem látom értelmét, meg nyűg; hanem én egyszerűen képtelen lennék anyuka lenni. Nem az a típus, személyiség vagyok. Ezt azért már lehet érezni szerintem ebben a korban.
2013. márc. 5. 11:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok anyukatípus, sose voltam az a tyúkanyófajta, aki összepisili magát egy kisgyerektől. Amikor fellángolt bennem a gyerek utáni vágy, az sem azért volt, mert kimondottan anyuka akartam lenni öncélú módon, egyszerűen ösztönszerűen belém költözött az érzés, hogy nekünk a párommal létre kell hoznunk egy kis csodát, aki belőlünk van.
2013. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Én például nem szeretnék gyereket, nem akarom továbbörökíteni a hibás génjeim, se a nevet továbbvinni. 21F
2013. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló: Értelek. Csak félek úgy elkezdeni egy kapcsolatot, hogy "hmmm, 6-8 év múlva lehet, hogy véletlen mégis jön ez az ösztön". De mi van ha nem? Nem akarom a párom hitegetni. Milyen lenne több év után emiatt szétválni? Alapból olyan társat keresek, aki nem szeretne babát. Ha meg véletlen meggondojuk magunkat, az a jobbik eset; mint fordítva. Én így látom. Lehet velem van a baj?
2013. márc. 5. 11:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már, lehet hogy 2 éven belül kitör a 3. világháború, te meg 6-8 évre tervezel? Ne gyötörd magad ezzel, ne döntsd el előre, hogy úgysem lesz jó emiatt a kapcsolat.
2013. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!