Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-28 év között fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-28 év között fiúk és lányok, akiknek nincs komoly kapcsolata. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 22:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem keresik a komoly kapcsolatot. Legalábbis tapasztalat szerint.
2013. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

túlságosan is unalmas ember vagyok :D


(F)

2013. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem akarok csak azért valakit, hogy legyen valakim. Nem akarok felesleges köröket futni olyanokkal, akikbe nem vagyok szerelmes vagy úgy érzem, hogy nem lehetnék az. Akkor mi értelme? Semmi.
2013. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Én nem szeretem, ha van pasim. Totál lekorlátoltnak érzem magam, és teljesen mindegy, milyen a pasi, totál kiakadok, amint meghallom a "barátnőm, pasim, kapcsolat" szót. Sokkal jobban érzem magam egyedül.
2013. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Az, hogy eddig nem jött össze. Rossz helyen próbálkoztam, aztán elment a kedvem.. Majd jövőre újra próbálom, remélhetőleg több sikerrel :)


18F

2013. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Eddig a túl tökéletest kerestem, ha nem vált be "mehetett". Az a baj, hogy én sem vagyok olyan aki azért van valaki mellett, hogy legyen. Nem bírom ha irányítanak, beleszólnak mindenbe. Kell a szabadság. És úgy látom ezt ma kevés pasi adja meg a barátnőjének (aki igen az már foglalt) Én nem bírom ha valaki féltékeny. Ha valakivel vagyok akkor azért mert vele akarok lenni, nem kell más. És vagyok olyan naiv hogy ezt feltételezem a srácról is:) Ilyen gondolkodást várok el viszont. De még keresem az ilyet.

Máshogy fogalmazva azt is írhatnám, hogy rengeteg párkapcsolatot látok, ahol rátelepednek a másikra, és ilyenkor a lányok szoktak inkább tűrni. Akkor inkább vagyok egyedül. Lehet a rossz környezet tehet a magányomról :)

2013. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem találok olyat aki hajlandó lenne komoly kapcsolatra!

Meg nézz szét milyen fiúk vannak, akkor már inkább vagyok egyedül mint egy 20 kilós csőnacis hülye gyerekkel!


22/N

2013. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6os 24 éves lány voltam
2013. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nehezen ismerkedem. Meg minden olyan csaj, aki tetszene:

1, foglalt

2, túl jóban vagyunk

2013. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
az aki tetszene annak nem jövök be, akinek én tetszenék az nekem nem jön be. tapasztalatom szerint mindenki sokkal "jobbat" keres annál, mint amilyen pár illene hozzá
2013. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!