Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-28 év között fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-28 év között fiúk és lányok, akiknek nincs komoly kapcsolata. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 22:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Lúzerek vagytok mind!!!!!
2014. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
na az előző megmondta lúzerek vagyunk :D
2014. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Nekem sikeresen már 4 éve tartó komoly kapcsolatom van :) és még csak nem is unalmas


20 L

2014. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Túl magasak az igényeim , sokan beképzeltnek ,bunkónak tartanak,így nem akarnak jobban megismerni.
2014. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Akit szeretek, az nem akar engem. Más meg nekem nem kell.

Előbb-utóbb szeretnék majd komoly kapcsolatot, de most még képtelen lennék rá.

2014. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Akik korban illenének hozzám, azoknak a jórészének a gondolkodása közel se áll az enyémhez.Egyik még kiakarja élni magát, a másik azt se tudja mit akar, a harmadik olyan nyomorult helyzetbe van, hogy lefordulok a székről... Sorolhatnám. Akik pedig értelmesebbek, vagy épp már vannak céljai és nem csak elképzelésük, azokhoz meg talán vékony a pénztárcám , jobb esetbe megengedik, hogy én is hibázzak. Ezekből születhetnének/születnek a próbálkozások, de felesleges köröket én se akarok futni, csak azért hogy húú mert hogy legyen barátnőm. 22/F
2014. szept. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!