Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-28 év között fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-28 év között fiúk és lányok, akiknek nincs komoly kapcsolata. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 22:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
No, de kihasználva az alkalmat: Van itt olyan lány, aki érdeklődne egy 23 éves egyetemista srác iránt?
2013. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
48%

A mai nők nem alkalmasak a kapcsolatra.Belőlük már elég korán kiábrándultam, az összesből (biztos az Én hibám).

Azt az az egyetlen akivel bármikor bármilyen módon kapcsolatot létesítenék nem érdeklem, és jobb is így!

Szépen magányosan a saját dolgommal törődve, magamra koncentrálva ellehet éldegélni. Szexre kaphatóak a sok *****, az mély érzelmeket meg elkel fojtani. F

2013. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos nekem az életmódom olyan ami nem engedi meg a komoly kapcsolatot, pedig még én is egyetemista vagyok. Ha már most ez van, akkor nem tudom mi lesz később, de nem számítok semmi jóra :/
2013. márc. 14. 23:36
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

12. válaszoló


Hát, jól kiélt ember lehetsz, aki kb végig***** egy várost!

2013. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Az, hogy vége lett. Vagy épp el se kezdődött. De ez már nem igazán számít.

Most meg nincs kivel komoly kapcsolatot létesíteni. Nem akarom megbántani az embereket, de a többség agyilag meg lelkileg is nulla. Legalábbis számomra. Teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi.

Nem azért vagyok egyedül, mert ezt akarom, csak nem találtam eddig rendes kapcsolatra alkalmas nőt.

25/F

2013. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok érdekes ember. 22F
2013. márc. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mert olyan ronda vagyok, hogy egyetlen egy lány sem képes vonzódni hozzám.
2013. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert rájöttem hogy semmi értelme sincs a kapcsolatoknak. Nem látok a másik fejébe, így nem tudom megmondani hogy azt érzi e amit mond vagy csak a szemembe hazudik hogy legyen épp valakije.


Mivel semmi garancia nincs arra hogy a következő nő a számomra tökéletes lesz, a maga kis szerethető hibáival együtt, így nem is nagyon érdekel hogy lesz e következő.


Amúgy is unalmassá vált számomra az egész randizgatás, mindig csak én szenvedtem az eddigi kapcsolataimban hogy legyen a dologból valami, a másik fél meg csak elfogadta a döntésemet, és beleült a készbe amit a segge alá pakoltam. Persze kritizálni azt mindig tudott. Ilyen kapcsolat nekem még 1x nem kell.


A vásár kettő emberen múlik, én csak az út felét tudom megtenni, a másik felét neki kell behozni (lehetőleg az én irányomba) Ez sajnos még 1x se történt meg. Több mint való már nem is fog.



Amúgy meg én nem vagyok alkalmas párkapcsolatra. rám az egyszerűség, őszinteség, pontosság, gyorsan kiismerhetőség tulajdonságokat lehet ráhúzni. A legtöbb nőnek meg akció kell és nem az amit én tudok nyújtani.


24F

2013. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellek senki olyannak aki nekem kellene. Így aztán nehéz. De mint látom nem vagyok egyedül,sőt!

20/L

2013. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Mindig olyan embert fogok ki, akivel egyéb okok miatt nem lehet kapcsolatot létesíteni.Szóval kicsit bele fáradtam, úgy vagyok vele, hogy majd el jön a "nagy Ő". Ha nem az sem baj, lehet ez lesz életem legnagyobb szerencséje.
2013. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!