Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonzhatnám be a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzhatnám be a szerelmem agykontrollal?

Figyelt kérdés

Tudom azt, hogy egyedül is boldognak kell lennem, hogy el kell engednem a vágyat, hogy úgy kell érezni mintha már együtt lennék vele, azzal is, hogy a körülményekkel nem kell foglalkoznom és az időponttal sem mikor találkozunk/ismerkedünk meg. Rendszeres meditáción és azon kívül, hogy mindenkivel beszélgetek akivel csak lehetőségem van mit kell még tennem? Egy hónapon belül együtt akarok lenni végre a szerelmemmel! :D

Azt is tudom, hogy nem szabad görcsölni.


Van akinek már sikerült?


2013. márc. 14. 13:44
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Azért hihetetlen, hogy ennyit kell magyaráznom...
2013. márc. 14. 15:25
 22/30 anonim ***** válasza:
58%

Te sehogy.

Én jedi elme trükkel szoktam próbálkozni,de még nincs elég midichlorian a véremben,azért nem is megy.

2013. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ. -.-
2013. márc. 14. 18:58
 24/30 anonim ***** válasza:
Szívesen máskor is!:D
2013. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ilyenkor látni mennyi undorító köcsög ember van!
2013. márc. 14. 20:17
 26/30 anonim ***** válasza:
Miért lennék undorító és köcsög?Tehetek én arról,hogy nincs humor érzéked?
2013. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

azért a jedis tényleg nem votl humoros!

mint köztudott a Jedik elvei elutasítják az érzelmeket, mert a szenvedély, a düh, a harag, a gyűlölet és a fájdalom mind-mind a Sötét Oldalra vezetnek!

vagyis a Jedi képességekkel nem lehet csajozni!:D az Erővel lehet, de akkor az már nem a Jedik erénye!


és egyébként Kérdező, mit vártál, milyen válaszokat kapsz? én kétszer is írtam választ, és a jó szándék vezérelt mindkétszer, bár már az elsőnél leszavaztál..

ez az agykontroll nem éppen működő kapcsolatteremtési módszer.. sokkal egyszerűbb a flörtölés és annyi, nem kell túlizélni:)

2013. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Van humorom, de nem a kreténekhez, mint ti.
2013. márc. 14. 21:01
 29/30 anonim ***** válasza:

de mondd már meg milyen válaszra vártál! csak olyan választ fogadsz el, hogy "igen, agykontroll az jó ötlet, gondolj rá erősen, hogy szeressen, és oda fog jönni és szó nélkül lesmárol"?

mert a valóság nem ez...

de ha nagyon szeretnéd..


igen, agykontroll az jó ötlet, gondolj rá erősen, hogy szeressen, és oda fog jönni és szó nélkül lesmárol

2013. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Az "elixír" magazinban (postán kapható) van egy cikk, hogy "sikereim", vagy ilyesmi, ahol agykontrollos sikerek vannak felsorolva. Van köztük módszer is. Leírok egy aranyosat:

"A férjem egy hónapon át hajtogatta, hogy pápaszemes mercédeszt (egy autó) szeretne. Nemsokára a kisfiúnk egy szemüveges lánnyal jött haza, akit Mercédesznek hívtak"

Így vigyázz, mit mondasz :)

2013. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!