Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Agykontrollal ha lemegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agykontrollal ha lemegyek alfába, akkor tudok üzenni valakinek a tudatalattijába?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek, tudom h hülye kérdés

2012. dec. 26. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
sajnos nem
2012. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lol.


Ha le mész alfába az a teljesen nyugalmi állapot, hogy teljesen üres az agyad, nem gondolsz semmire. Kikapcsolsz,


De egyébként is, letudsz te menni alfába? Mert ugye ha nem úgyis mind1, (mert ha igen akkor se tudsz üzenni persze ^^)

2012. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, de ha feljössz újra bétába a jó tetteiddel hathatsz a tudatalattijára is. Miért nem próbálod azt?
2012. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem rá lehet hangolódni a másikra. Én azt vettem észre hogy néha mintha érezném amit ő, mármint nyílván olyat ami velem kapcsolatos. És az hogy "üzenj" neki az egyáltalán nem hülyeség. Én is hatottam így emberekre.
2012. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy az ember lemegy alfába és ott marad örökké? Vagy valahogy "kiszabadul" örökké a testéből és szellemnként járja a világot? De szép lenne, ha igaz lenne.


Mennyivel jobb lenne a házak felett könnyeden és gondtalanul lebegni, mint a földön senyvedni! Tét nélkül nézni hogyan dől romba a világ vagy éppen javul fel míg nekem már édesmindegy és még csak fájdalmat se érezhetek semmitől.


Hej, de jó is lenne.

2012. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" Értelmes válaszokat kérek, tudom h hülye kérdés " :DDDD

1ébként álmába lehet, legalábbis csak erről tudok, de rossz kategóriát választottál.. :)

2012. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sokat olvastam az agykontrollról, és azért nem is mentem el az előadásokra. Az a bajom vele, hogy ilyen kérdéseket szül.

Én a helyedben felkeresném az a valakit, és megbeszélném vele a dolgaimat. Esetleg E-mail, vagy postai levelezőlappal hamarabb célt érsz. Bocsi de szerinted is hü lye kérdésre próbáltam az én véleményem szerint válaszolni. Nem akartam a hitedet megingatni az agykontrollban.

2012. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

-elalvás elött menj le alfába

-mondd magadnak gondolatban, hogy: "akkor akarok és akkor fogok felébredni amikor ......... a legfogékonyabb állapotba lesz az üzenet vételére.

-aludj el

-éjjel, az első felébredéskor ülj fel, csukd be a szemed és lazulj el! képzeld magad elé az illetőt, és gondolatban mond el az üzenetedet vagy kérdéset..

fontos- rövid üzenet legyen,-kedves legyél

-az üzenet után képzeld el, hogy hatott ra a küldött gondolat

-aludj tovább


remélem segitettem ;) agykontrolos könyvből van..

egyébként titkos éjszakai üzenetküldésnek nevezik ezt a technikát :) nekem sokszor bevállt már

2012. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem sikersztorim is van vele, ha akarjátok, leírom.
2012. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem érdekel! :D
2013. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!