Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonzhatnám be a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzhatnám be a szerelmem agykontrollal?

Figyelt kérdés

Tudom azt, hogy egyedül is boldognak kell lennem, hogy el kell engednem a vágyat, hogy úgy kell érezni mintha már együtt lennék vele, azzal is, hogy a körülményekkel nem kell foglalkoznom és az időponttal sem mikor találkozunk/ismerkedünk meg. Rendszeres meditáción és azon kívül, hogy mindenkivel beszélgetek akivel csak lehetőségem van mit kell még tennem? Egy hónapon belül együtt akarok lenni végre a szerelmemmel! :D

Azt is tudom, hogy nem szabad görcsölni.


Van akinek már sikerült?


2013. márc. 14. 13:44
1 2 3
 1/30 fospuska ***** válasza:
45%
hogy fogod ezt a marhaságot,kivágod a szemétbe és nekilátsz ismerkedni.
2013. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ismerkedés nélkül? Sehogy.
2013. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ismerkedés alatt mit értetek? Nekem beszélgetést jelent.
2013. márc. 14. 13:50
 4/30 anonim ***** válasza:
46%

öreg, ne szarakodj már... odamész, flörtölsz vele, és nézed hogy reagál

nem kell ezen semmi agykontroll, meg tökömtudja... Xavier professzor óta ezt már senki nem használja csajozáshoz...

2013. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 fospuska ***** válasza:
40%
pontosan. sok-sok emberrel,vagy legalább jópárral,aki neked tetszik és te is szimpatikus vagy neki (az sokat segít). de ezt az agykontrollos marhaságot meg ne említsd nekik,mert ahogy én látom,tíz jelöltből 8 elkönyvelne idiótának, a maradék meg a vécéablakon szökne meg.
2013. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

agykontrollal :DD hát ez kurv@ jó :DD

görcsösen keresed,addig nem fogsz találni,ezt jó ha belátod

2013. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
22 évesen már szerettem volna egy barátot összeszedni.
2013. márc. 14. 14:01
 8/30 Pretty Ballerina ***** válasza:
0%
Seems legit. xD
2013. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon sok embernek gőze sincs mit takar az agykontroll és úgy állnak neki mocskolódni, na nem biztos, hogy ilyen emberekre nekem szükségem van. Nem szeretnék mindenáron párt, de érthető ha már nagyon vágyom rá és talán kicsit görcsölök. :/
2013. márc. 14. 14:03
 10/30 fospuska ***** válasza:
27%

22 évesen ismerkedni akarj,ne varázsolni.


az agykontroll azokra a jobbára tapasztalatlan emberekre telepszik rá,akik valamilyen oknál fogva nincsenek tisztában magukkal és az őket körülvevő világgal(legyenek bármilyen iskolázottak,műveltek,intelligensek) és nem tudják maguktól a megoldást,valamint olyan emberekkel vannak körülvéve,akik az életnek ezen a területén szintén csak tapogatóznak. én ezt gondolom az agykontrollról,de lehet,én vagyok a hülye.

2013. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!