Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonzhatnám be a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzhatnám be a szerelmem agykontrollal?

Figyelt kérdés

Tudom azt, hogy egyedül is boldognak kell lennem, hogy el kell engednem a vágyat, hogy úgy kell érezni mintha már együtt lennék vele, azzal is, hogy a körülményekkel nem kell foglalkoznom és az időponttal sem mikor találkozunk/ismerkedünk meg. Rendszeres meditáción és azon kívül, hogy mindenkivel beszélgetek akivel csak lehetőségem van mit kell még tennem? Egy hónapon belül együtt akarok lenni végre a szerelmemmel! :D

Azt is tudom, hogy nem szabad görcsölni.


Van akinek már sikerült?


2013. márc. 14. 13:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Látom, te sem néztél utána miről van szó. Agykontroll nem "varázslás". Olvasgass még kicsit a témában és tapasztalj meg pár dolgot.
2013. márc. 14. 14:24
 12/30 fospuska ***** válasza:
10%
a magyarországon kapható első kiadású agykontroll könyvet olvastam egy ismerősöm jóvoltából, pont a 8. oldalon lett elegem belőle. szerintem meg te próbáld meg nem könyvből megtanulni az életet.
2013. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a rengeteg segítséget... :D


Szó sincs arról, hogy "könyvből akarom megtanulni az életet", egyszerűen valami segítség kell amibe kapaszkodhat az ember. Most is nyitott vagyok, beszélgetek a lehetőségeimhez mérten. Elvileg bárhol bármikor oda jöhet hozzám valaki.

2013. márc. 14. 14:32
 14/30 fospuska ***** válasza:
27%
árárnyom,ha te vonzani akarsz,vonzz. :D de közben ne felejts el közvetlen,felszabadult,nőiesen szexi és érdeklődő lenni azzal,akit kiszemeltél magadnak. szerintem ez a titok.:)
2013. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy nincs ilyen a közelemben, vagyis megpróbálok mindig ilyen lenni, aztán meglátjuk.
2013. márc. 14. 14:43
 16/30 fospuska ***** válasza:
27%
ha viszont állandóan ilyen lennél,válogathatnál,donganának körülötted.:)
2013. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Donganának a kretének, eddig életben 2-3 normális férfival találkoztam.
2013. márc. 14. 14:53
 18/30 anonim ***** válasza:

oké, az agykontroll létezik fospuska

az agyunknak több mint a háromnegyedét nem használjuk ki, és egyébként csodákra képes... de a saját testünkkel, nem másáéval! ha szugerálod magad, az agyad el tudja intézni, hogy pl jobban reagálj a betegségek ellen, energikusabb legyél, vagy épp önmagadtól felébredj az előre elgondolt időben (biológiai óra)


de azzal, hogy erősen szugerálsz mást, nem fog beléd szeretni, Kérdező! itt a bukta! ez telepátia, nem agykontroll!:D

maximum annyit segíthet, hogy önbizalmad legyen, és ez talán feltűnhet neki, de ne az agykontrollra alapozz, mert annak nem lesz meg a gyümölcse!

2013. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 fospuska ***** válasza:
és...? nem érsz rá lepattintani őket? itt nincs felső polc...
2013. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Ráérek, csak aztán meg olvashatom itt az olyan típusú kérdéseket mért olyan visszautasítóak a mai nők és stb. stb... Ja meg a szokásos adjak lejjebb az igényeimből maszlag.

Nem mást akarok szuggerálni, hogy belém szeressen, egyszerűen csak hiszek abban, hogy mindennek oka van és több emberrel is volt már sorsszerű találkozásom, ismerősök is ilyenekről számolnak be. az sem véletlen ha valaki mindig rosszkor van jó helyen és az is ha mindig jókor jó helyen.

2013. márc. 14. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!